- 3 - Notulen Openbare dorpsraadverqaderinq d.d. 01-03-2000. Aanwezig T. Claessens, A. Classens, R. Cox, W. Heijnen, S. Lintzen, D. Peeters, R. Saris, M. Seijkens, Th. Seijkens, B. Strijbos, H. Theeuwen, T. Tacken, L. Vroornon en adviseur H. v.d. Ven. Thema was het jeugdbeleid, met name de behoeftes. Synthese wil van de jeugd vernemen wat deze wil en zal daarna eventuele aktie onderriemen. Er is geen lokatie gevonden voor de skate-baan. Bij het programma wegenonderhoud 2000 staat Castenray niet vermeld. 3. Verslag Dorpsradenoverleg. Wij hebben te kennen gegeven dat wij of versnippering van de kerstbomen wensen of dat Cotrans een extra ronde moet maken. Op 22 maart a.s. wordt de millenniumboom op het speelveldje geplant door de basisschool. Er zal een bordje bij komen te staan. 4. Terugblik film 2000. Een zeer geslaagd project. 5. Overdracht nieuwe dorpsraadleden. Het nieuwe Dagelijks Bestuur ziet er als volgt uit Louis Vroemen voorzitter; Riky Saris secretaris; Brigitte Strijbos penningmeester. De daadwerkelijke overdracht van de stukken zal op korte termijn plaatsvinden. 6. Ingekomen stukken en mededelingen. Subsidie-formulier. Deze worden spoedig ingevuld en verzonden. Commissie-vergadering Riolering zal op 13 maart a.s. plaatsvinden. Kruisbeeld Klein Oirlo is inmiddels weer hersteld. informatie Samenwerking Venray Nieuwsbrief Sociale Zaken B W notulen. 7. Rondvraag. Omstreeks juni/juli zullen de nieuwe plattegronden gerealiseerd zijn. De nieuwe voorzitter bedankt iedereen voor de inbreng, wenst een ieder welthuis en sluit de vergadering. 2. Notulen d.d. 17-01-2000. Jeugddebat. 1. Opening. De voorzitter opent de vergadering en heet een ieder welkom. 8. Sluiting. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- v>>W 2^

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 4