Back on the grasmat RUITERCLUB "DE EENDRACHT" - 18 - De eerste buitenwedstrijd begonnen we weer met volle moed, omdat we in de voorbereiding een knap gelijkspel hadden behaald tegen Oranje Wit dat 2 klasses hoger speelt als ons. We dachten dan ook goed voorbereid in Vlierden aan te komen voor de wedstrijd tegen Dot maar Loes stak hier een stokje voor door wederom haar rokje te vergeten. Gevolg was dat ze meteen op de bank kon plaatsnemen waar ze dan ook helemaal niet blij mee was. De andere 8 stonden dus in de basis, met een vernieuwde opstelling. Deze 8 moesten Dot proberen te gaan bedwelmen in de orkaan die over het Brabantse land raasde. Dot had letterlijk en figuurlijk de wind mee want ze wisten al snel de eerste 2 treffers aan te tekenen. We gaven echter nog niet op, want Joan liet zien dan ze niet winderig was en geen schijt had voor haar 'alt lomp gevrèt', want door middel van een uitwijkbal kon ze de achterstand tot 1 terugbrengen. Het hek was daarna even van de dam, want 2 vervelende schoap van Dot braken door en zorgden voor de 3-1 en 4-1Onze harten klopten bijna zonder verwachting maar Winke alijas Willy verhelfte de stand door een 'was wel een gave' 180° omdraaischot te lossen. Vlak voor de bouillonpauze kwamen we zelfs nog terug tot 4-3 door een vervalste handenbal van Joan, die op Lonneke K. speelde die vanaf een drie mijlen en vier inches verre afstand de korf liet rammelen. Na het soepie -heel goed te eten- dachten we Dot wel eventjes te kunnen pakken omdat we goed op dreef waren en de wind nu aan onze kant stond. We kregen dan ook veel kansen om de gelijkmaker te maken, alleen viel deze niet. De enige die viel is Joan die toegetakeld werd door haar mokkel, die haai* een blauwe enkel met nopafdrukken bezorgde. Er werd wel sterk verdedigd door onze defensie, maar helaas kon hei aanvalsvak niet tot scoren komen. De laatste vijf minuten werden we volledig van het veld gespeeld want Dot wist nog 3x tot scoren te komen. We willen er verder dan ook geen woorden meer over vuil maken, alleen dat de eindstand 7-3 in ons nadeel was. Het bleek wel dat we nog hard aan onze conditie moeten werken en de afinakertjes moeten zien te benutten. Volgende week willen we dan ook topfit zijn voor de topper tegen KCHB. Wij willen iedereen die zich aangesproken voelt en die zich niet aangesproken voelt natuurlijk ookoproepen om aanstaande zondag om 13:00 op de Kamp met 'knuppels en rotte tomaten' ons te komen ondersteunen. Dat het een echt slagveld zal worden is ons wel duidelijk geworden na de vorige wedstrijd tegen de KCH Bubbels. Groetjes A&A VAARDIGHEIDSDIPLOMA Afgelopen zaterdag hebben enkele ruiters/amazones deelgenomen aan het examen vaardigheidsdiploma C. De geslaagde zijn Marion van Dijck, Sjoerd Lenssen en Fieke Rongen. GESLAAGDE PROFICIAT. UITSLAGEN CH Langenboom paarden: Dressuur klasse B Michelle Derks met Madonna 1e prijs SGW Etteri Leur ponys: Klasse B: Martijn eleven met Fiffie 3e prijs PRIJSWINNAARS PROFICIAT VRAAGPROGAMMA 28 Mei CH Stevensbeek paarden opgeven voor 18 april.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 17