KERKBERÏCHTEN Zaterdag 15 april 2000 19.00 uur - gezinsviering - jrd. Antoon Geurts en Maria Zanders - jrd. Gerardus Cremers en Maria Versteegen - uit dankbaarheid voor een tachtig-jarige - Willem Baltussen en Johanna Baltussen-Jacobs - jaardienst Sjeng van de Pasch Misdienaars: Yvonne - Thijs - Pleuni - Bram Tijdens de dienst van zaterdag zuilen de communicanten zich aan ons voorstellen. GS - 15 - GEZINSVIERING 15 april a.s.: Voor de gezinsviering op 15 april a.s. hebben alle kinderen van de basisschool een palmpasenstok gekregen, die ze thuis kunnen opsieren. Het is de bedoeling dat de kinderen van groep 8 na het weekend hun stokken op school inleveren. Volgend jaar kunnen we deze stokken dan geven aan de kinderen die volgend jaar nieuw op school zijn. Alle andere kinderen mogen de stokken mee naar huis nemen. Ze moeten de stok dan goed bewaren, zodat ze volgend jaar weer kunnen pronken met hun eigen versierde palmpasenstok. R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Dinsdagmiddag 11 juni heeft Manon Vullings tijdens de Provinciale Voorleesdag voorgelezen in 'De Orangerie' in Roermond. Ze viel niet in de prijzen maar heeft onze school goed vertegenwoordigd, en haar klasgenoten, familieleden en leerkrachten een fijne middag bezorgd. Bij 'De Schans' van deze week treft u een collectezakje aan van de Nederlandse Hartstichting. De collecte wordt gehouden in de week van 16 t/m 22 april. De leerlingen van groep 7/8 halen de zakjes weer bij u op. Alvast bedankt voor uw medewerking.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 15