077 398 70 99 Afgelopen zondag hebben wij als boerenbruidspaar samen met 't organiserende comité, de boerenfamilie, de prins en 't bestuur van de carnavalsvereniging een terugblik geworpen op de videofilm die Piet Arts gemaakt heeft. Ook de foto's werden bekeken. Wij vonden het grandioos om het hele gebeuren nog eens terug te zien en te concluderen dat iedereen zich uitermate goed vermaakt heeft. Graag willen wij iedereen bedanken die hieraan heeft meegewerkt. Het organisatiecomité die het er maar druk mee had. De carnavalsvereniging voor de algehele organisatie. Piet Arts voor de mooie video-opnames. Onze eigen kinderschaar die niet hadden verwacht dat wij 't boerenpaar zouden worden. Aile familieleden en iedereen die verder aanwezig was voor het gezellig en enthousiast meedoen. Mensen van de Horsterweg die voor de mooie versiering hebben gezorgd. De bruidskinderen die het mooi hebben gedaan. De Boerenfamilie, want zonder hen had het feest niet door kunnen gaan. Geert Luyckx en begeleider voor de koets tijdens de optocht Leo Hendris voor alle mooie foto's. Mart Classens voor het begeleiden op z'n trekbuul. Ieder die aanwezig was voor het feliciteren en de mooie attenties die we mochten ontvangen. IEDEREEN die op welke manier dan ook heeft meegewfkt aan het slagen van de boerenbruiloft 2000 BEDANKT ALLEMAAL Math en Mia Marcellis begrafenis en crematie onderneming Wij zijn day 20 Venrayseweg 104 596l/VJ Horst latersstraat 25 5801 Af V telefoon 077 398 70 99 telefoon 0478 55 01 50 enroy en nac ht bereikbaar onder leleloonnr.

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 20