Nationaal Reumafonds 19 - R.K. Basisschool 'De Stek Castenray We feliciteren Manon Vullings met het behalen van de eerste plaats tijdens de Regionale voorleesdag. Manon mag nu deelnemen aan de Provinciale Voorleeswedstrijd. Deze wordt op 11 april in Roermond gehouden. We wensen haar weer véél succes. Onlangs is een sollicitatiecommissie samengesteld die zich gaat bezig houden met de werving en benoeming van een nieuwe directeur voor onze basisschool. De commissie bestaat uit: - Mw Y. Raaymakers en hr. G. Reyntjes, resp. algemeen directeur en bestuurslid van het overkoepelende schoolbestuur SKPOV en regio. - Mw. A Heijnen en hr. H. Dinghs namens de ouders. - Mw. R. Peeters, mw. D. Camps en mw. R. Maes namens het team. Het streven is dat de nieuwe directeur benoemd wordt m.i.v. 1 augustus 2000. Dinsdag 4 april en woensdag 5 april vinden de 10-minutengesprekken plaats waarvoor u bent uitgenodigd. Zoals gebruikelijk liggen de schriften en werkboeken van de kinderen ter inzage klaar. Desgewenst kunt u wat eerder komen dan de aangegeven tijd zodat u rustig de tijd heeft om het werk van uw kind voor het gesprek in te zien. Ook liggen enkele fotoboeken ter inzage. Dinsdag 28 maart brachten de leerlingen van groep 5/6 een bezoek aan het préhistorisch dorp in Eindhoven. Dit is een welkome aanvulling op het geschiedeni son dei-wijs in groep 6, waar de préhistorie uitgebreid wordt behandeld. Het spreekt zeer tot de verbeelding om datgene watje tn de geschiedenisles leert in "het echt" te zien. Ondanks het koude en natte weer was het toch een geslaagde excursie. Woensdag 29 maart maakten de verkeersbrigadiers uit groep 7/8 een uitstapje naar de Tongelreep in Eindhoven. Een fijne beloning voor hun inzet om alle leerlingen elke dag te helpen om veilig de drukke Horsterweg over te steken. De collecte voor het Nationaal Reumafonds welke in de week van 19 t/m 25 maart is gehouden, heeft in Castenray een bedrag opgebracht van f 530,--. Alle meisjes van het D-team en nog enkele van het C-team, afd. korfbal, hartelijk dank voor het inzamelen van de collectezak jes. Natuurlijk ook alle gevers hartelijk dank voor uw bijdra ge en tot volgend jaar. Coördinator: Diny Classens. Beschermvrouwe Koningin Beatrix

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 19