Aannemersbedrijf Zegers - Wismans B.V - 3 - R.K. Basisschool 'De Stek' Castenray Zoals u ongetwijfeld hebt gezien, is afgelopen zaterdag de bestaande beplanting van de voortuin gerooid. Aanstaande zaterdag wordt de voortuin opnieuw aangeplant. De renovatie van de speelplaats en de tuin is in handen van de 'Werkgroep Speelplaats'. De leden van deze werkgroep hebben, met hulp van diverse ouders, al veel uurtjes werk verricht om onze speelplaats grondig op te knappen. Nu ook nog de voortuin geheel wordt vernieuwd zal dit de school zeker een nieuwe, frisse en verzorgde uitstraling geven. Heel veel dank aan de enthousiaste mensen van de werkgroep en de ouders die hen hierbij helpen. De ouders die zaterdag 11 maart hebben geklust en tevens de voortuin hebben bijgewerkt hebben hierdoor niet erg lang 'plezier gehad' van hun werk. Desondanks ook aan deze ouders: heel hartelijk bedankt voor uw werk. Het tijdstip van het rooien en het opnieuw aanplanten was toen nog niet bekend. Tijdens de carnavalsviering op vrijdag 3 maart mochten alle leerlingen van onze school een ballon oplaten bij gelegenheid van het 44-jarig bestaan van de carnavalsvereniging. Tot nu toe zijn 5 ballonnen teruggekomen: 1 uit Castenray en 4 uit Duitsland. We wachten nog even af of er nog meer komen. Welke het verste gekomen is Zaterdag 25 maart zal Manon Vullings, de voorleeskampioen van onze school, deelnemen aan de 'Regionale Voorleesdag'. 11 kinderen strijden om de titel Regionaal Voorleeskampioen. Er zullen 2 winnaars verder gaan naar de Provinciale Voorleeswedstrijd op 11 april in Roermond. Manon leest voor uit 'Meester Jaap' van Jaques Vriens. Ze is om 16.00 uur aan de beurt en we wensen haar heel veel succes! Kinderen die mee willen doen aan het Kindervakantiewerk moeten uiterlijk 27 maart het invulformulier op school inleveren. l.v.m. studiedagen is Mariet Bakker donderdag 30 en vrijdag 31 maart niet op school aanwezig* Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Beekstraat 7 5961 EC Horst. Telefoon 077 - Fax 077 - 3987514 3987619 i

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 3