FANFARE "DORPSKLANK" Repetitie 23 maart a.s. Op donderdag 23 maart a.s. is er weer repetitie voor alle leden in de Wis. Gevraagd wordt tijdig aanwezig te zijn i.v.m. inspelen, zodat om 20.00 uur de repetitie voltallig kan beginnen. Oud papier 25 maart a.s. Op zaterdag 25 maart a.s. wordt er weer oud papier ingezameld. De container staat zoals normaal bij Piet Arts aan de Tunnelweg. De helpers zijn deze maand: Wim Classens, Susanne Marcellis en Annet Hendrix. De helpers worden verzocht om tijdig, t.w. 9.30 uur aanwezig te zijn. Kampioenschapswedstrijd voetbal 9 april a.s.. Op zondag 9 april a.s. kan het le elftal bij een goed resultaat kampioen worden. Willen alle leden deze datum al vast reserveren? Cursus Goed Gewicht in Zicht van het Groene Kruis Noord-Limburg Groene Kruis Noord-Limburg Met de zomer in het vooruitzicht willen veel mensen graag wat kilootjes kwijt. En Het Groene Kruis Noord-Limburg heeft hiervoor iets te bieden: de cursus Goed Gewicht in Zicht. In het voorjaar start het Groene Kruis weer met deze cursus in Venlo, Horst, Panningen en Bergen. In deze cursus, bestaande uit zes bijeenkomsten waarvan 5 onder leiding van een diëtist, leert men de eigen eetgewoonten kennen en ook hoe deze zijn aan te passen en te beheersen. Tijdens de cursus wordt gebruik gemaakt van de zelfcontrole-methode. Er wordt veel aandacht besteed aan productinformatie om zo tot een verantwoorde keuze te komen uit het grote aanbod van levensmiddelen. Daarnaast wordt er in één bijeenkomst onder deskundige leiding advies gegeven over houding en beweging. De kosten voor de zes bijeenkomsten, inclusief materiaal, bedragen f 85,-- (voor mensen cie lid zijn van het Groene Kruis f 60,-). Voor inlichtingen en aanmeldingen kunt u contact opnemen met het Bureau Klantenservice van Het Groene Kruis Noord-Limburo bereikbaar tijdens kantooruren via telefoonnummer (077) 320 95 95

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 19