KORFBAL Nationaal Reumafonds huissleutel met flesopener In de week van 19 t/ro 25 maart a.s.is er weer de jaarlijkse collecte van het Nationaal Reumafonds. Meer mensen hebben reuma dan u waarschijnlijk denkt. In Nederland zijn dat er zo'n anderhalf miljoen. Dat wil zeggen dat één op de tien Nederlanders reuma heeft. Toch weten we nog weinig over de oorzaak en nog minder over hoe we reuma kunnen genezen. U begrijpt, dat wetenschappelijk onderzoek daarom heel belangrijk is. Vrijwel al dit onderzoek wordt gefinancierd door het Nationaal Reumafonds, dat zelf voor zijn inkomsten afhankelijk is van giften door particulieren en bedrijven. De overheid heeft voor reuma helaas weinig geld over. U weet nu hoe hard hun inzet en uw gift nodig zijn. De meisjes van het D-team, afdeling korfbal en enkele jor.gsten van het C-jeugdteam zullen de zakjes bij U op komen halen. Alvast bedankt voor uw gift. Coördinator D. Classens. Terug te krijgen bij W. Seijkens, tel. 0478 571884 UITSLAGEN- DES D - D Vitesse B - B PROGRAMMA 16 MAART. welpen Oranje Wit 2 18-03 De leidstersvergadering is verschoven naar 20 maart, vanaf 20.00 uur hebben we dan vergadering bij de Jacen Truus Hesen. Zorg datje je agenda bij je hebt zodat we het fluiten in kunnen delen. Leden die zich aan willen meiden voor het korfballen, maar ook leden die zich afwillen melden, moeten dit doen voor 19 maart bij Maria Dinghs. Op 10 april aanstaande is er weer een clusterbijeenkomst voor de leidsters en de trairrsters van de welpen en het F-team Deze is in Ysselstein, enwel om 19.15 uur. Beschermvrouwe Koningin Beatrix GEVONDEN 18-03 DIS 2 F Peel korf 1 F 7-2 7-3 aanvang 14.50 uur W vertrek 14.15 uur rijden Lonneke Duyckers nevenact. Bank-spring-doel sporthal Oostrum f aanvang 13.00 uur aanvang 14.00 uur Vertrek 12.30 uur Rijden Susan Stiphout, Nina Baltussen Nevenact. Bank-spring-doel Sporthal Oostrum

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 7