Wim Bens neemt afscheid van Rabobank Zevenrode Jeugdwerk 12 A.S Zaterdag 18 maart is er film in "De Wis" Kosten zijn f3.00 p.p. Hiervoor hoefje niet voor op tegeven. We verwachten jullie allemaal om 20.00 en het duurt tot 22.00 tot dan. Jan van Winkel neemt algemene leiding over Rabobank Zevenrode Tel. (0478) 530 300 De leiding Per 1 april a.s. zal onze Algemeen directeur, de heer Bens, tot directeur benoemd worden van Rabobank Bernheze. Wij willen u graag in de gelegenheid stellen de heer Bens en zijn echtgenote de hand te drukken en hen persoonlijk te feliciteren met het aanvaarden van deze nieuwe functie. Tijdens zijn afscheid zal de heer Bens ingaan op zijn opvolging en u aan de nieuwe interim-directeur, de heer Van Winkel, voorstellen. De heer Van Winkel heeft directiefuncties vervuld bij diverse Rabobanken en zal vanaf 1 april Rabobank Zevenrode gaan leiden. Wij zien in zijn benoeming een waarborg voor het behoud van het elan binnen onze bank. Ter gelegenheid van het afscheid van de heer Bens en de introductie van de heer Van Winkel wordt op 24 maart van 19.00 tot 21.00 een receptie gehouden in zaal "de Houtwerf' van Roelanzia, Lovinckplein 2, 5813 CC te Ysselsteyn. Op Zaterdag 25 maart is er oudhollandsespelen in De Wis kosten zijn F 3.00 p.p. Hiervoor hoefje niet voor optegeven. We verwachten jullie Allemaal om 20.oo en het duurt tot 22.00 tot dan. e-mcii: rabobcrnk.zevenrode@tref.nl internetadres: www.rabobank-zevenrode.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 4