Redevaart Smakt Op 15 maart a.s. gaan we in samenwerking met de afd. Oirlo en Oostnim op bedevaart naar de Smakt. Om 14.00 uur is er een gebedsdienst, verzorgd door de pastoor van Oirlo. Hierna is er koffie met vlaai in het "Pelgrimshuis". Koffie en vlaai worden uit onze kas afgerekend. Het vervoer hoeft voor niemand een probleem te zijn. Als U meegaat, graag opgeven t/m zondag 12 maart a.s. bij een vande bestuursleden: mevr. N. Cox, tel. 571589 mevr. M. Thielen, tel. 571340 IO) dhr Th. Seijkens, tel. 571953 mevr. Tr. Tacken, tel. 571249 - 15 - R.K. Basisschool 'De Stek' Casten ray Zaterdag 11 maart wordt er gewerkt aan het onderhoud van de speelplaats en de tuin. De ouder(s) van onderstaande leerlingen worden dit keer gevraagd om mee te helpen: Dirk Baltussen, Ilse Claessens, Arno Heijnen, Boy Dircks, Pleuni Peeters, Maikel Wismans, Patrick Scherpenzeel, Sandra Strijbos, Koen Classens en Laura Seijkens. Van de leerkrachten is Riet Peeters aanwezig. Indien iemand niet kan komen willen we vragen om zelf voor een vervanger te zorgen. Bij voorbaat dank. Maandag 13 maart wordt iedereen weer om 8.45 uur op school verwacht. Maandag13 en dinsdag 14 maart is er voor de leerlingen van groep 8 van 17.00 tot 19.30 uur gelegenheid om zich aan te melden op het Raayland College in Venray. (lokatie Min. Ch. Ruysstraat 1) Op maandag 20 en dinsdag 21 maart kunnen de leerlingen van groep 8 zich van 17.00 uur tot 19.30 uur aanmelden bij het Dendron College. Denk aan het onderwijskundig rapport (gele formulier) en de testuitslag (CITO). Bij het Raayland College dient u een uitreksel uit het bevolkingsregister of een kopie van het paspoort of identiteitskaart mee te brengen. Bij het Dendron College is een uitreksel uit het gemeentelijk persoonsregister vereist, (geboorte- of bevolkingsregister). Woensdag 15 maart is er weer een kledinginzameling. Doet u weer allemaal mee? Breng woensdagmorgen 15 maart voor 9.00 uur 's morgens aub zoveel mogelijk kleding, schoenen, lakens, dekens, gordijnen etc naar de vrachtauto bij school. Zoals bekend komt een gedeelte van de opbrengst ten goede aan het Ronald McDonald Kinderfonds en een gedeelte van de opbrengst is voor onze school. I in beweging

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 15