AFSCHEID Onze laatste binnenwedstrijd was een duel tegen Olympia. Ook al zijn het de rode lantaarndragers en zullen we ze volgend jaar binnen niet meer terug zien, voor ons is het altijd een pittige tegenstander. Dit leek afgelopen zondag weer zo te worden, want binnen no time stonden de withemden met zwartrokken voor met 0-1Lonneke Piëtdie zich niet de kaas van het broodje liet eten (ook al was het nog zo vies) cheesde haar meisje voorbij en bakte geen zoete broodjes maar wel een fraai doelpunt. De Lonnekes waren goed op dreef want ook Lonneke K. legde haar meisje in de luren en wist zo te scuren. Deze voorsprong kon niet uitgebouwd worden want Olympia stak hier een stokje voor en scoorde de gelijkmaker. Black beauty Kerstin vond dat hier maar eens verandering in moest komen en galoppeerde in de vijfde versnelling richting korf en kon zo de knol van zich afschudden en de bal in de korf vuren (3-2). Winke, de sterren van de hemel spelend, schoot vanaf de grote beer over de melkweg richting poolster waardoor het 4-2 werd. We hadden de smaak te pakken want Sindy gaf haar meisje het nakijken en werd zo bestormd door de barbiegirl waardoor Joani Remi werd en zo alleen op de wereld de 5-2 verzorgde. Sindy die een groot aandeel had in het vorige doelpunt besloot nu haar eigen dopjes te bonen en dropte haar wijfman in de traavanimlehliw en viste daardoor niet achter het net Via een mooie snoekduiksprong tekende ze de verdiende 6-2 achter haar naam. In de rust kregen we de broodnodige rust. Lonneke P. met kaas, zodat ze na de rust de gaten kon opvullen enneh jong verlegen de 7-2 op het scorebord liet verschijnen. Dezelfde Lonneke die haar meisje bedwelmd had met tenenkaas en haar zo voorbij kon lopen, nog wel, werd gevolgd door de camemernie die Winke in de steek liet waardoor laatstgenoemde op subtiele manier de 8-2 erin kon rammen. Olympia dat lange tijd niets van zich had laten horen wilde ook nog iets in de pap te brokkelen hebben, maar dit zorgde gelukkig niet voor erg grote brokken want ze scoorden slechts een éénpunter. Lonneke kappers, goed op dreef, kapte haar meisje uit en scheerde haar voorbij waardoor de 9-3 in de knip zat. Kerstin wist dan wel de volgende treffer achter haar naam te zetten, maar dat wil voor ons niet zeggen dat wij je drie weken oude vlaai kwijtschelden. Dus Kerstin we zitten nog altijd hoopvol hierop te wachten, niet vergeten dus en ook niet dat we voortaan op dinsdag trainen! Daarna was het weer de beurt aan Winke, die een kroon op haar wedstrijd zette, zodat Willy a la Bianca 'één theelepeltje volstaat voor de hele vaat' in de praktijk kon gaan uitvoeren. Want Winke wist haar derde doelpunt van de wedstrijd te scoren. De laatste treffer die door ons werd geproduceerd was een copy van de combinatie tussen Sindy en Enemy of the State Joan in de eerste helft. De eindstand bleek dus 12-3 te worden, maar Olympia wilde toch afscheid nemen met een laatste treffer in de tweede klasse en zo werd het in de laatste tien seconden toch nog 12-4. Een mooie afsluiter van de binnencompetitie, waarmee we in het eindklassement de vierde plaats innemen. We willen alle supporters bedanken die tijd voor ons vrij hebben willen maken en ons een hart onder de riem kwamen steken. We hopen dat jullie ons weer komen vergezellen in de buitencompetitie die begin april weer van start gaat. We proberen hier voor een podiumplaats mee te draaien en met behulp van onze veldverzorger krantenman Jan moet dit kunnen lukken. We moeten nu dus voor enkele weken afscheid nemen van de schans, maar niet getreurd we komen terug en we zijn elke dag on-line op onze internetsite www.A&A.casclc. Als laatste willen we borrelnootspruit Esther bedanken voor haar bijdrage aan de totstandkoming van dit verslag. Allemaal TABEE en een kei goeie carnaval gewenst. ALAAF!j Groetjes A&A 20 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 20