Boerebrulluft 2000 k m - 18 - Nu duurt het niet meer lang. Dinsdag as. is het zover, dan zullen Mia en Math met elkaar in de onecht verbonden worden. Maar voor het zover is hebben we zondag eerst de optocht. Wij verzoeken alle bruilofstgasten om voor de optocht om 13.30 uur bij de Wis aanwezig te zijn, i.v.m. het maken van de foto's. Alle anderen die zich op gegeven hebben, vragen wij om om 14.00 uur bij de Boerenbond aanwezig te zijn, zodat wij dan gezamenlijk met de optocht mee kunnen doen. Dinsdag 7 maart hebben we dan de trouwerij. Iedereen wordt dan om 19.00 uur in de kelder van de Wis verwacht. Alle anderen die samen met ons de boerenbruiloft mee willen maken verwachten wij om 19.45 uur in de hal van de Wis zodat wij dan gezamenlijk de zaal in kunnen. Alle anderen nodigen wij uit om samen met ons de le boerenbruiloft van deze eeuw mee te vieren. Tot dan. De organisatie R.K. Basisschool 'De Stek' In samenwerking met de Stichting Lezen is Smiths de spaaractie "Spaar voor jouw school" gestart. D.m.v. het sparen van punten die vanaf nu op veel Smiths-verpakkingen worden afgedrukt, kan de school sparen voor kwalitatief verantwoorde kinderboeken en cd-roms. Hoewel we het chips-eten op geen enkele manier willen stimuleren hebben we besloten om toch met deze actie mee te doen. Alle punten die binnenkomen zijn meegenomen en het levert onze school een aantal leuke kinderboeken of cd-roms op. Op school staat een spaarbox waar we de actiezegels (5, 10 of 20 punten) in verzamelen. De actie loopt tot eind mei. Castenray

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 18