De Muppetshow JEWMSKEHS 12 Vandaag stond de wedstrijd tegen de Boeing 747's op het programma, oftewel de Merels. Er waren toch nog best veel supporters die ons kwamen aanmoedigen, wat natuurlijk niet zo verwonderlijk was omdat het Caselse voetbal al genoeg was gezien op de buutavond. Er was zelfs een hele supportersbus gekomen voor Winke, die dan ook de hele wedstrijd hard aangemoedigd werd. Voor de wedstrijd was er al veel hilariteit omdat ex-casele trainer en de huidige trainer van de Merels W.van de Munckhof zichzelf belachelijk maakte doordat hij het veld betrad met een paal in zijn hand terwijl er nog een handbal wedstrijd bezig was. We wilden vandaag heel erg graag winnen omdat de Merels bij winst nog kans zou hebben op het kampioenschap. a Dus we begonnen met volle moed aan de wedstrijd. Die werd echter snel de grond in geboord omdat de Merels een strafworp toegekend kreeg. Ook de volgende treffer a la Kuüb viel in het verkeerde gat zodat we met 2-0 achterstonden. Spuitpoep Lonneke bracht ons weer terug in de wedstrijd, omdat ze haar dame voorbij racekakte en de bal erin schoot. Sindy Vaaiïte duwde haar Rimpelitie aan de kant en had daardoor zoveel plaats dat ze de bal er van een afstand in kon péren en de stand gelijk kon trekken. Onder luid gekwaak van Mr. Belachelijk wist Miss Piggy boven het gefluit van de scheids uit te komen en dan möttf hard knorren en de 3 aan de verkeerde kant van het streepje te doen laten verschijnen. Eelke sinds 2 weken clean van de Chinees, liet haar Pink Lady een poepchineesje ruiken en passeerde haar op de Eelke-way zodat ze de bal erin kon leggen. Hierna kwamen de Merels na een onoplettendheid van onze kant voor rust toch nog op voorsprong. De Merels hadden duidelijk klappen met de zweep gekregen want ze vlogen een stuk harder na rust. Dit leidde tot een doelpunt, waardoor het 5 - 3 werd. Lonneke met haar besmettelijke rode oortjes niet uit de Aktueelhad nog plenty of energy en had zin in een stevig robbetje korfbal. Haar tegenstander daarentegen wilde liever bridgen, zodat ze a la Allah Joan de bal erin kreeg. Zo was de spanning weer terug in de wedstrijd, dit bleef een hele tijd zo, ook zelfs toen het 6 - 4 werd. We hadden de kansen wel om nog terug te komen maar de ballen wilden niet vallen. Twee minuten voor tijd werd het zelfs nog 7 - 4 toen Miss Piggy zich voor de laatste keer uitkuurde. _7 Zo liepen we na het laatste fluitsignaal met pijn in het hart en in de oren het velu at. Voor volgende week laten we ons allemaal een paar watjes aanmeten voor het geval we weer zo n overstresste kanarie als scheidsrechter hebben. Zondag nemen we om 11:30 in de Wetteling afscheid van de zaal. Supporters neem dus papieren zakdoekjes mee, want afscheid nemen is moeilijk. Onze tegenstander is Olympia dat voor ons altijd een kwelling is ook al staan ze bovenaan van onderen want we lijken er maar niet van te kunnen winnen. TOT BUBBELS!!!!!!!!!!!!!!!!! Groetjes A A u Erkende bromfietsopleiding E achter B (aanhangwagen) Theorieopleidingen: persoonlijk lesl Tel. 0478-571876 AUTO S. rVJOTOR RIJSCHOOL

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 12