- 12 DE FILM ZONDER NAAM Vandaag moesten we het opnemen tegen de Peelkorf. Tegen wie we de vorige keer met veel hoefijzers en klavertjes van vier hadden gewonnen, We wilden nu laten zien dat we het zonder Carry Tefsen (op goed geluk) ook wel zouden redden. Trainer Jan moest vrouwsitten, maar gelukkig waren Luus en Married Vivian er om ons de nodige tactische tips te geven. Verder moesten we het binnen de lijnen stellen zonder Winke en dus moesten we vanzelfsprekend ook Willy op de tribune missen. Lonneke K. nam de plaats in van Winke in het aanvalsvak en de plaats van Willy werd verviervoudigd door Brigitte, Hanny en de rekels. Eveneens waren er ook weer veel supporters van de harde kern aanwezig, die geld wilden sparen voor de carnaval. Met volle moed en kriebels in de buik (nog niet voor Valentijnsdag) begonnen we aan de thriller. Vanaf het begin zat er al een echt verhaal in en dit was erg zenuwslopend. Na 10 minuten in het eerste deel werd de sterke verdediging van de groenhemden doorbroken en dit resulteerde in een 0-1 achterstand. Even waren de hoofdrolspelers bang dat dit zou eindigen in een drama. Maar de aanval gooide alle wapens in de strijd en vergoten bloed, zweet en tranen. Ook de verdediging had alles weer goed onder controle zodat Peelkorf tegen een muur aanliep. Er werden hier en daar wat schoten gelost maar er was voor beide partijen geen voltreffer. In de plaspauze stond nog steeds de 0-1 op het scorebord zodat de thriller nog een open einde had. Water werd geloosd en ook meteen weer aangevuld. Lonneke Pleeduikers zette haar ja knikker aan en pompte vanuit haar misvormde tenen de bal, met de juiste koers en de wind in de rug, in 'the net'. De spelers wisselden van plaats op het grote witte doek. Het verhaal ging verder in een stroomversnelling en er werd volle aandacht geëist van de toeschouwers. De Ysselsteijnse dijken werden doorbroken. Joyce was de eerste die de dam overstak en de vlag wist te veroveren. Ze zorgde door middel van een vette uithaal voor de onverwachte voorsprong. Het aanvalsvak was net zo goed op dreef als Lucky Luck, want Lucky Joany zag haar Dalton binnenkomen. Ze was hiervan zo onder de indruk dat ze meteen voor de 3-1 zorgde. Onder het motto van Bigbrother Ruud werd ze helemaal fijn geknuffeld. Ook Roddelkok Willem was aanwezig in de film, hij had namelijk zijn mond voorbijgepraat in de Story over de zwakke plekken in de caselse verdediging. Zo wist. Peelkorf binnen korte tijd twee strafworpen te bemachtigen en te benutten. De coach van Peelkorf was ook duidelijk lid van de Story want ook het volgende tegendoelpunt kwam tot stand via een doorgekletst roddelballetje. Zou de thriller dan toch slecht aflopen en niet eindigen in een 'happy end'9 Sindy vond dit toch maar niets en wilde alle supporters tevreden huiswaarts laten keren. Ze was 1 been kwijt geworden in het zware gevecht, maar wist toch nog haar beste voor te zetten en scoorde zo uiterst beheerst de verdiende gelijkmaker. Zo konden we toch nog het veld verlaten met het gevoel alsof we hadden gewonnen. Volgende week laten we ons een paar vleugeltjes aanmeten zodat we de Merels zelfs in de lucht proberen te sterk af te zijn. Helaas zal de grootste Merel Kuüb weer van de partij zijn, maar Sindy je weet watje te doen staat! Dus supporters kom kijken (jullie hoeven nu niet vroeg uit de veren) en laat het voetballen even voor wat het is. Om half drie zijn we te bezichtigen in Madame de Berkel, al zullen we ons niet zo stijf gedragen! TOT BUBBELS!!!!!!!! Groetjes A&A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 12