OUDERENBOND Tijdens de jaarvergadering van 9 febr. jl. is Truus Tacken gekozen lot voorzitter van onze vereniging. Nu nog enkele mensen die het bestuur willen komen versterken. Informatie bij het bestuur. 50+ zittingsavond 29 febr, a.s. De carnavalsvereniging biedt aan alle 50+ een bont zittingsavond aan. Deze avond wordt in samenwerking met de "ouderen-artiesten" samengesteld. Wij rekenen op een volle "Wis"; dus deze datum vrij houden!!! Contributie K.B.O. In de loop van deze en volgende week komen we weer de contributie bij de leden innen. Zijn er mensen die 55+ zijn en lid willen worden, u bent van harte welkom. Contributie bedraagt f25,- per persoon. Bedev aart St. Jozef Smakt Op 15 maart a.s. gaan we in samenwerking met K.B.O. Oirlo en Oostrum naar de Smakt. Vervoer hoeft voor niemand een probleem te zijn, dat regelen wc na opgave. Na de dienst is er koffie met vlaai in het Pelgrimshuis (voor onze leden gratis). De dienst wordt om 14.00 uur verzorgd door de pastoor uit Oirlo Voor deelname kan men zich opgeven bij het bestuur. "Keukenhof' We zijn bezig met informatie voor een extra dagtocht naar "Keukenhof* We denken aan begin mei. Nadere informatie volgt via "De Schans". Knooppunten fietstochten We zien hier en daar in de omgeving overal bewegwijzering voor fietsroutes. We vragen ons af wat het betekent. We hebben geïnformeerd, omdat wij binnen onze vereniging ook veel fietsliefhebbers hebben. Binnenkort komt er een huis aan huis blad met uitleg, maar hoogstwaarschijnlijk komt er iemand binnen onze vereniging, die alles afweet van deze knooppunten-route. Definitieve datum moeten we nog afspreken, maar ook dit maken we bekend v ia "De Schans' Willeke Alberti 18 maart 2000 We gaan met een groepje naar een optreden van Willeke Alberti. Er zijn nog mogelijkheden om mee te gaan. Inlichtingen bij Truus Tacken, tel. 571249 - 11 -

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 11