w- m- Rabobank Zevenrode Gemakkelijk geregeld bij Rabobank Zevenrode - 13 Castenray Tel0478- 530 490 of E-mail: rabobank.zevenrode@tref.nl Geachte ouders, De ouders van onze schooi zijn weer aan de beurt om te oberen in 'De Wis' en wel tijdens de T buutavond op 19 februari 2000. De ouders van de volgende kinderen zijn aan de beurt: Manon Vullings Evelien Dinghs Niek Heidens Boy Dircks Ramon Marcelis Moniek Versteegen Pleunie Theeuwen Cindy Geerets Roel Heidens Lea van Rensch Alvast bedankt voor uw hulp! Ouderraad Basisschool 'De Stek' Niemand weet wat hij of zij in de verre toekomst wil gaan doen. Wat voor hobbies heeft u dan? Hoeveel vrije tijd? Hoeveel verplichtingen? Toch is het wel een prettig idee als u in de toekomst zelf kunt bepalen wat u wilt gaan doen. Waarschijnlijk heeft u daarop meer invloed dan u zelf denkt: u kunt immers al gaan bouwen aan een belangrijk stukje financiële onafhankelijkheid. De Rabobank biedt u een aantal uitgekiende mogelijkheden, zoals de koopsom- en lijfrentepolissen van Interpolis. Die bieden u keus uit vier varianten om meer vermogen op te bouwen. Met korte of langere looptijden. Met gegarandeerde opbrengsten en op beleggingsbasis. Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden die de Rabobank en Interpolis u kunnen bieden om te bouwen aan een onafhankelijke toekomst? U bent altijd van harte welkom bij de adviseur van Rabobank Zevenrode voor een uitgebreide toelichting en praktisch advies. Bel voor een afspraak 0478-530 490 *óerr%, R.K. Basisschool 'De Stek'

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 13