- 14 - EEN GROENTJE ZIJN, EEN BLAUWTJE LOPEN Tegenstander vandaag was de Eendracht spelend in mooie diepblauwe shirts, die ons doen herinneren aan die 'goeie ouwe caselse tiet'. Trainer Jan had gekozen voor een andere opstelling waardoor Lonneke K. naar het aanvalsvak ging en Kerstin op de bank mocht plaatsnemen Deze verandering leek niet verkeerd, want al snel wist het aanvalsvak te scoren doordat Eelke op een 'sneeky way' haar meisje het nakijken liet (0-1). Het aanvalsvak was nog een dugtige polonaise aan het bouwen, toen de 1-1 op het scorebord verscheen Sindy, de laatste tijd vaak gesignaleerd in de beachclub, wist ons weer op voorsprong te brengen door middel van een afstandschot. Joan maakte daarna een uitwijkbal naar de voor haar verkeerde kant en scoorde 1-3. De Freggel van de Eendracht werd opgedragen om nog 1 keer te scoren (wat ze dan ook deed), voordat ze gewisseld werd voor haar hijgprobleem. Ze was zo in ademnood dat ze Linda, Roos en Jessica zelfs overtrof. Maar snotneus Lonneke wist met haar nieuwe single 'scoren als een gek' te laten zien dat ze dit ook in huis had en deed dit dan ook met een afstandschot. Hierna waren we het spoor bijster want we wisten een kwartier lang niet meer hoe we onze leren vriend in het gaatje konden krijgen. De Eendracht liet ons even met de mond vol tanden staan en scoorde in 'no time' drie op een rij. Met een 5-4 achterstand gingen we de rust in en zo kwamen we er ook weer uit alleen werd de joker op Kerstin ingezet die de plaats van Lonneke Piet mocht innemen. De vier op een rij volgde meteen na rust waardoor de Eendracht dacht dat de buit binnen was. Maar Joan, die nooit opgeeft, had voor de wedstrijd duidelijk nog gemaild met Peter-Jan Rens, want ze maakte haar droom waar en scoorde van onder de korf de 6-5, Os mukske Joyce, groen in hart en nieren, verbaasde iedereen en vooral haarzelf door uit te halen vanuit het Verre Oosten en de korf in Deurne te laten rammelen (6-6). De 6-7 die Lonneke K. vervolgens scoorde leek de grote ommekeer te maken. Toeters en bellen werden uit de kast gehaald, er werd volop geroeid en buikschuivers gemaakt. Helaas werd dit Loes fataal, want een verkeerd ingezette buikschuiver bezorgde haar een dikke enkel waardoor ze het veld moest verlaten. De reserves waren op, waardoor we het met zeven moesten zien te klaren. De Eendracht zette in op hun 'coupe föhn ontploft', ze stonk nog zo naar schroeilucht waardoor de verdediging niet te dicht in haar buurt kwam. Wel kon ze hierdoor de gelijkmaker aantekenen. Ook de 8-7 voor onze tegenstanders volgde hierop, waardoor het aanvalsvak het erg moeilijk zou krijgen, omdat ze met 3 vrouw moesten zien te scoren tegen 4 verdedigers. Toch lukte dit wonder boven wonder door hard werken en kon Joan door goed samenspel met Sindy de 8-8 achter haar naam zetten. Het punt leek gered, maar de Eendracht kwam nog op voorsprong door middel van een strafworp. Lonneke K., zich duidelijk thuisvoelend in het andere vak, liet zien dat ze goed aan haar conditie had gewerkt in het golvende zwembad. Geen rots was haar te veel wat bij de titanic wel het probleem was en ze wist dan ook de verdiende gelijkmaker te scoren. 9-9 was het toen het eindsignaal werd ingeluid. Met gemengde gevoelens verlieten we het veld. Enerzijds waren we tevreden met ons punt, maar anderzijds hadden we van tevoren verwacht dat er meer in zou zitten. Maar Vorst Caro, je ziet wel dat we niet altijd verliezen. Misschien zou het wel eens kunnen helpen als jullie met de hele prinsenfamilie ons eens kwamen aanmoedigen, waarna we misschien samen het veld in een polonaise kunnen verlaten! Volgende week zijn we wederom te volgen in Deurne in de Kubus, maar nu op een wat vroeger tijdstip (11.00 uur). Supporters, laat jullie warme bedje even voor wat het is en kom genieten van een duel tegen DOT. SEE YA! Groetjes A&A

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 14