u 6* Boerebrulluft 2000 Samen met deze mensen gaan we er dus een geweldig feest van maken op de Boerenbruiloft. Jullie komen dan toch zeker ook allemaal kijken? Tot dan!!!! - 12 - Afgelopen zaterdag op de receptie van onze Prins Gerrit I hebben jullie kennis kunnen maken met het hele gezelschap van de Boerebruiloft. Degene die het niet meer precies weten of die er niet waren kunnen het nog eens overlezen. De bruid: De bruidegom: Mia van Paulze Wullem ziene Handrie en Nella van Pluusbergs Nöl. Math van Drikus van ut Ove^broek ziene Ties en Claas van uut Zéland zien Marie. De ouders van de bruid De ouders van de bruidegom: De getuigen: Peetoom van de bruid: Peettante van de bruidegom Piet van Blakter Grad ziene Teng en Cato van Michel en Mieke uut Willemsveen, Lei van Steeghs Wum en de Mulder zien Truuj uut de Melderse en Nel van Keysers Piet van Mèrs Math en Kuenen An Annet van Ewoud van Nicolaas Gijsbertus en Catherina Maria Rosina van Adrianus Capcl van de Snejer uut Arnhem. Math van Keysers Piet van Mèrs Math en Kuenen An Tiny van Kleuskens Johan en Marie Thoone uut de Peel. Pastoor: Zeer Eerwaarde Johannes de Platte. Pastoorsmaat: Suikeroom: Pater: Zuster: Rose van Sjeng Hansen van de hondsjkoel. Geert van Ger van Pluusbergs Nöl. Joseph onze vrome monnik, niet een der laatste mohikanen maar lid van de kapucijnenorde. Margarita van de orde van franciscanen, lid van de orde van de blauwe zusters. Ambtenaar: Ben van Thei ziene Naat uut de Hei uut het Zuuje. v

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 12