WEDSTRIJD VAN DE EEUW. DE VETERANEN. Aannemersbedrijf Zegers - Wismans B.V. 10 Op een bijna uitverkocht sportpark "Heesakker", werd afgelopen zondag een spannende en sportieve wedstrijd gespeeld tussen de veteranen en het eerste elftal. Vele sportvrienden waren naar de "Heesakker" gekomen om deze krachtmeting niet te missen. Zelfs onze eigen Prins Gerrit 1 en reserve vorst Ties waren dan ook uitgenodigd om de aftrap de doen. Prins Gerrit 1 en vorst Ties hadden nog een korte speech en wensten beide teams een sportieve wedstrijd. En zo begon de wedstrijd. Er werd vanaf het begin aardig gecombineerd tussen de veteranen, maar je kon toch zien dat de jeugd net een stapje eerder bij de bal was dan de oudjes. Zo werden we dan ook teruggedrongen op onze eigen helft. Maar de verdediging van de veteranen zat organisatorisch goed in elkaar. Toch kon een doelpunt niet uitblijven. Na ongeveer 15 minuten was het dan ook raak. 1-0 voor het eerste elftal. Echter de veteranen (slim en ervaren als ze zijn), konden af en toe een countertje plaatsen. En warempel, wat niemand verwachtte gebeurde. Een snelle uitval en een slimme pass van onze voorzitter op "Good old" Dükie (nachtmerrie) leidde naar de gelijkmaker. Dükie rondde deze pass schitterend af: 1-1. Met deze stand floot de goed leidende scheidsrechter Wiek voor de theepauze. Voor de tweede helft hadden de mannen van trainer Loek nog enkele tips gekregen. Maar of dat de spelers al teveel met hun gedachten bij het te winnen vaatje bier waren, er kwam weinig van hun tactiek terecht. Ze liepen zich dan ook helemaal vast op de solide verdediging van de veteranen. Naarmate de wedstrijd vorderde sloeg de vermoeidheid bij vele spelers van de veteranen toch in de benen. Een doelpunt kon dan ook niet lang meer uit blijven. Een terugspringende bal van onze goede keeper Frans, werd door Harm mooi afgerond: 2-1. Verder dan deze twee doelpunten kwamen de mannen van trainer Loek dan ook niet. De vaatjes bier konden dan ook in de keider blijven. Hierbij willen wij dan ook de spelers van SVC 1, het vele publiek, Prins Gerrit 1 en de Vorst bedanken voor deze leuke en sportieve wedstrijd!!! P.S. Misschien komt er wel een revanche Voor al uw timmerwerk - kozijnen - trappen e.d. stucadoorwerk - metselwerk - tegelwerk - alle betonwerken - erfverharding en klinkerwerk vraag vrijblijvend inlichtingen Beekstraat 7 5961 EC Horst. Telefoon 077 - 3987514 Fax 077 - 3987619

Castenrays dorpsblad De Schans | 2000 | | pagina 10