Fanfare Dorpsklank Repetitie. Gemeentelijk Muziektoernooi Te koop :Mededelingen: 19 Donderdag 7 oktober repetitie aanvang 20:00 uur. Op zaterdag 2 oktober jl nam fanfare "Dorpsklank" deel aan het gemeentelijk muziektoernooi. Na loting was het optreden vastgesteld om 20:00 uur. De jurering was dit jaar anders van opzet dan andere jaren. Dit jaar werd het gehele optreden van een vereniging beoordeeld en niet zoals anderejaren een of twee muziekwerken. Hierdoor heeft men willen bereiken dat het toernooi wat publieksvriendelijker werd wat betreft muziek keuze. Deze nieuwe opzet is door vele positief ontvangen. Na afloop van dit toernooi sprak de voorzitter van de federatie Mevrouw Poels- Peeters lovende woorden over de inzet en medewerking van de diverse muziekverenigingen. Ook het jurylid de heer Ad Lamerigs sprak de muziek verengingen toe, ook hij was enthousiast over deze nieuwe opzet van het gemeentelijk muziektoernooi. Ons optreden werd door hem beoordeeld met het predikaat "Goed". Het streven naar een publieksvriendelijk toernooi mag als geslaagd genoemd worden. Meisjesfiets z.g.a.n. Merk: Batavus 'Fox' Wielmaat 24 x 1.75. Kleur: paars/rose. Handremmen terugtraprem. Vraagprijs ƒ150 Moniek Versteegen, Leikeswei 13 Telefoon 571401 Maandag 1 nov. 19.30uur Jeugdledenvergadering bij Jac en Truus. Vrijdag 15 okt. 18:45uur Degene die mee wilien gaan naar de receptie van Rene en Janneke bij elkaarkomen bij Jac en Truus. Maandag 1 nov. 21.00uur Ledenvergadering bij Jac en Truus.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 18