CAJEKO J> J5 nieuwe samenstelling van Cajeko Al sinds vorig jaar zijn er problemen met de huidige samenstelling van het koor. Het voor naamste probleem is het leeftijdsverschil tussen de leden. De ouderen vinden de eenvoudige liedjes vaak 'te kinderachtig'. Zij willen graag (bekende) engelstalige liedjes, wat gezien hun leeftijd ook goed te begrijpen is. Voor de jongeren zijn deze echter te moeilijk. De laatste tijd was de repetitie ook al gesplits in een half uur voor de jongeren en een half uur voor de ouderen. Dit werkte niet echt optimaal. Om het probleem op te lossen moesten we een keuze maken. Een kinderkoor (t/m groep 8) of een jongerenkoor (groep 8 en ouder). Beiden is helaas niet mogelijk. Na het afwegen van alle voor- en nadelen hebben we gekozen voor een kinderkoor. Een kinderkoor met leden uit groep 5 t/m 8 van de basisschool. Dit betekent dus dat de oudere leden Cajeko helaas moeten verlaten. Zij zijn hiervan inmiddels op te hoogte. We hebben ze de mogelijkheid meegegeven om bij het Jongerenkoor in Horst te gaan (voor informatie bij Marion Classens) of bij het jeugdkoor in Venray (informatie bij Joke Halmans). We willen jullie in ieder geval hartelijk danken voor jullie bijdrage aan Cajeko. oproep aan kinderen uit groep 5 en 6. Cajeko zal voortaan bestaan uit leden uit groep 5 t/m 8 van de basisschool. Dit betekent dus dat jullie nu ook lid kunnen worden van Cajeko. De repetitie is op donderdag van 16.00 tot 16.45 uur. Je kunt je opgeven bij: Ellis Hesen, tel.: 571505 Marion Classens tel.: 571822 Je bent ook welkom om eerst eens een keertje te komen kijken en luisteren. Dat kan dan op de le repetitie en die is op donderdag 9 september. verdere nieuwigheden Met ingang van het nieuwe seizoen gaan we een contributie vragen van f. 10,00 per persoon. Jullie ontvangen hier te zijner tijd nog een brief van. programma le repetitie is op 9 september om 16.00 uur. 10 oktober KI A-middag (diverse kinderkoren zingen liedjes en deze worden gejureerd) Het is nog niet helemaal zeker of we hieraan meedoen. gezinsviering in november oproep voor hulp bij de repetities De kinderen krijgen voor de repetitie nog een beker limonade. Voor het inschenken en afwas sen van de bekers zorgt een volwassene. Omdat Ellis en Marion niet alle donderdagen aanwe zig kunnen zijn zoeken wij belangstellenden die dit bij toerbeurt willen doen. Heb je interesse bel dan met Ellis Hesen (571505). Joke, Ellis, Marion CaJcKo I i

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 5