DAMESKOOR Vanavond sluiten wij de eerste helft van dit jaar af niet onze jaarlijkse feestavond. WAT? HOE? WAAR?......VERRASSING!!!!!!!!!!!!! We wensen dirigent, organist en alle leden een heet fijne vakantieiijd toe en hopen jullie allemaal - goed uitgerust - weer terug te zien!!! Vooruitblik; donderdag 26 aug. onze eerste repetitie vrijdag 27 aug 13.30 uur H.Mis tg.v. het zilveren bruidspaar Mia en Mart Marcellis-Classens. Q zaterdag 28 aug. 19.00 uur H.Mis; KERMIS vrijdag 10 sept, 14.00 uur H.Mis t.g.v. het bruidspaar ^ft/Tof Marina Jacobs en Andre Ebben. Wie heeft er per ongeluk na Rollebol de verkeerde korte spijkerbroek meegenomen? Ik had bij thuiskomst de verkeerde (merk Bram's Paris) in de tas zitten. Sabrina Snellen, telefoon 571879 - 3 - Castenray; 3 juli 1999 In Memoriam; Afgelopen 30 Juni is onze oud pastoor (Servus) H.J.L. Keuiaerds in de leeftijd van 88 jaar overleden. In de periode 1979-1985 was hij gedurende zijn 50-jarig priesterschap ook werkzaam in onze parochie. Parochianen zullen hem, voor zover bekend, herkennen als een opgewekte pastoor, die samen met zijn hondje Flappy als trouwe metgezel in Franciscaanse kledij overal in het dorp te zien was. Naast het gewone parochiewerk heeft hij met grote toewijding gewerkt aan het overzichtsboekje dat ter gelegenheid van het 50 jarig parochiefeest in 1983 uitkwam. Een mooie samenvatting van zowel historische als actuele feiten tot dan. Dhr. Keuiaerds was zo te zeggen een oprecht Franciscaanse priester-pastoor die met een zeker gevoel voor humor door het leven ging. Moge hij zo in onze herinnering blijven. Gods vrede ruste op hem. R.K. Kerkbestuur H.Matthias castenray.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 3