Fanfare Borpsklank Repetitie. Financiële rondgang 1999 Proefcursus muziekschool Venray Vakantie Oud papier Uitstapje met de jeugd Zaterdag 31 juli inzamelen oud papier van 10:00 uur tot 12:00 uur J»r[»s!<lan Piet Arts. ^steMa' p.s (er verschijnt geen "schans" rond deze datum) 18 - Donderdag 8 juli geen repetitie, maar om 20:30 uur wordt iedereen verwacht op een extra vergadering in "de Wis". Na afloop is er nog een gezellig samen zijn bij cafe Hesen. Ook dit jaar mogen weer terug zien op een geslaagde rondgang in Castenray. Langs deze weg willen we u alle bedanken voor uw financiële steun aan fanfare "Dorpsklank. Ook bedanken we Jan Classens die geheel belangenloos zijn vrachtauto ter beschikking stelde, Tevens bedanken we M. Versteegen die ons door Castenray gereden heeft. In september geeft de muziekschool Venray weer enkele proefcursussen voor blaasinstrumenten en slagwerk. Een ieder die hiervoor interesse heeft kan zich nu aanmelden bij G. Janssen tel. 571243 (na 18:00 uur) Deze proefcursus zal geheel door de fanfare vergoed worden. Na vandaag mogen ook wij gaan genieten van een verdiende vakantie. Hopelijk zien we elkaar weer terug op de eerst volgende repetitie en wel op 26 augustus a.s. Tijdens de vakantie wordt er wel oud papier ingezameld op 31 juli. Helpers H.Kleeven, S.Arts, G.Janssen om 09:30 uur aanwezig zijn bij P. Arts Houdt er rekening mee dat, in verband met vakantie,er rond deze datum geen "schans" meer verschijnt. Afgelopen zondag 4 juli is het bestuur van de muzikecommissie met de jeugdige leden van onze vereniging op stap geweest. Om 15:45 moest men zich verzamelen bij "de Wis", waarna men vertrok naar "de Riet" in Horst. Hier had men drie bowlingbanen afgehuurd waarop de jeugd twee uurtjes kon bowlen. Na een wat moeizame start van een ieder, kreeg men verder in de middag de smaak goed te pakken en werden er diverse malen strikes gegooid. Na afloop werd men getracteerd op friet met een snack. Al met al een gezellige zondagmiddag en zeker voor herhaling vatbaar. Namens bestuur,dirigent en leden wensen we iederen een fijne zomervakantie toe. 42^ n ii I

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 18