Geboren: Op 29 mei 1999 Amberdochter van Geert en July van Berio. Proficiat Nieuwkomers: Op Leikeswei 7 in Castenray zijn komen wonen: Otto en Mia Tersteegen-Naus. Welkom 'm Castenray! Geslaagd: Kim Arts - Wout Büddiger - Marian Classens -Marianne Direks - Michel Direks - Bart Emonts - Chantal Emonts -Ellen Geerets - Linda Geerets - Fred Hendrix - Dorina van Knippenberg - Suzanne Marcellis - Thijs Marcellis en alle andere geslaagden gefeliciteerd met het behalen van je diploma! Veel succes met de verdere studie of met je (nieuwe) baan! Mini playback show: Niek Heidens - Roel Heidens - Thijs Kuypers - Coen Versteegen - Maikel Wismans - Manon Vullings - Cindy Geerets - Debbie Wismans, gefeliciteerd met jullie le - 2e en 4e plaats, behaald met de mini playback show in Venray vrij dag jl. Jullie waren weer geweldig!!! Prijsvraag speelpaleis: Groep 3 en 4 en Suzanne Keijzers, Pleunie Peeters, Pim Dinghs, Boy Direks, Boy Kiinen en Sjoerd Lenssen uit groep 6 en 7 hebben meegedaan aan een prijs waag, uitgeschreven door een speelpaleis uit Best en behaalden hiermee de le plaats. Daarom mogen ze met de hele basisschool een dagje gaan genieten in het bewuste speelpaleis. Proficiat en veel plezier gewenst!!! In september geeft de muziekschool Venray weer een proefcursus voor blaasinstrumenten en slagwerk. Een ieder die hier interesse voor heeft kan zich aanmelden bij Geert Janssen tel. 571243 (na 18:00 uur) Wees er snel bij zodat u deze kans niet mist. De kosten voor deze cursus worden geheel door de fanfare vergoed. 17 - Zin iii muziek

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 17