Basisschool "De Stek9 Casefse Kermfg - Casdsg Kermis - Caseise Kermis - Caseise Kermis Yeieta Bernardwals foxtrot rumba Weense W ais twist Country line Tango Masurka Engelse Wals Tia-Tja-Tja Spaanse Wals 15+ 20+ 20+ 40+ 50+ 60+ 70+ 20+ enz. Gezellig dansen of *Caseise Middag" Maandag 20 aug. mif "Caseise Kermis" aanvang 12,00 uur We wensen iedereen een fijn® vakantie!'. 15 Extra schoolreis Zoals u reeds gehoord of gelezen hebt, heeft onze school een schoolreis gewonnen. Door het inzenden van tekeningen van groep 3 en 4 en een werkstuk van kinderen uit de groepen 6 en 7 kwam 'De Stek' samen met een andere school op de eerste plaats van een wedstrijd uitgeschreven door 'Het Zondagsnieuws'. Een en ander betekent dat op 13 september a.s. alle groepen van onze school een geheel verzorgde schoolreis krijgen aangeboden in het Speeipaieis 'Aquabest' te Best. We willen de kinderen die meegedaan hebben aan de prijsvraag van harte feliciteren met dit resultaat! Verdere informatie volgt na de zomervakantie. Laatste schooldag Morgen is alweer de laatste schooldag voor de grote vakantie. Deze dag zal geheel in het teken staan van het 25-jarig onderwijsjubileum van R. Peeters met optredens door en voor kinderen. U hebt hier reeds eerder informatie over ontvangen. De kinderen worden om 10.00 uur op school verwacht. Om 14.00 uur begint dan de grote vakantie. Tussen de middag blijven de kinderen op school. 'De Schans' in de vakantie De kinderen van de (nieuwe) groepen 7 en 8 maken ook in de vakantie 'De Schans'. We doen dat op de donderdagen 15 juli, 12 en 19 augustus a.s. steeds om 9.30 uur op school. Indien je niet kunt komen, dien je zelf voor een vervanger te zorgen! Grote vakantie De grote vakantie is dit jaar van 12 juli t/m 20 augustus a.s. We hopen op maandag 23 augustus a.s. weer iedereen gezond terug te zien, want dan beginnen de lessen weer. in immr m» waMHi

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 15