TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y Ja, ook ik word lid van de tennisclub; Naam: Adres: Woonplaats: Geb.datum: Tel. Nummer: Inleveradressen: I. Theeuwen Pastoor Verheggenstraat 9, Castenray C. Peters Dep. Petersstraat 21, Oirlo 571812 579010 Invitatietoemooi Komend weekeinde wordt het invitatietoornooi gespeeld. Aan dit toernooi doen 13 senioren en 4 junioren koppels mee. De dagindeling van het toernooi ziet er als volgt uit; 09.00 tot 16.20 uur: poulewedstrijden 16.20 tot 16.50 uur: pauze met prijsuitreiking junioren en tombola 16.50 tot 18.50 uur: finalewedstrijden 19.00 uur: prijsuitreiking Komt gerust eens kijken. Op het tennispark is een buitenruimte afgescheiden waar de kinderen volop kunnen spelen. Clubkampioensckappen Het duurt nog een tijdje maar in september starten de clubkampioenschappen. Vanwege de vakantieperiode zul je binnenkort het inschrijfformulier ontvangen. Opgave voor dit toernooi kan voor diverse onderdelen. De inschrijftermijn sluit 23 augustus. Dus wil je meedoen, stuur dan het formulier zo snel mogelijk in. Racket wisselen Tijdens het racket-wisselen dient gebruik gemaakt te worden van eigen ballen. Wil iedereen die gaat racket-wisselen er voor zorgen dat hij tennisballen bij zich heeft. Nieuwe leden Voor mensen die lid willen worden van de tennisclub hebben wij nu een speciale aanbieding. Voor de rest van het jaar kunnen senioren lid worden voor f65,— en junioren voor f30,—. Voor dit bedrag kun je ten alle tijde gebruik maken vein de tennisbanen. En.we hebben bijna 100 leden. Voor die persoon die zich als honderdste aanmeldt hebben we een leuke attentie klaar liggen. Een reden te meer om deze gezellige sport te gaan beoefenen. Vul onderstaand formulier in en je krijgt op korte termijn een informatiemap waarin alles over de tennisclub staat. Of bel één van onderstaande personen.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 11