Fanfare Dorpsklank Repetitie, Extra repetitie Raboconcert 11 juni ji. W andelvierdaagse Bierfeestenconcert in Castenray - 18 - Donderdag 17 juni repetitie aanvang 20:00 uur. Om 19:30 uur is er een extra repetitie voor diegenen die hier normaal ook altijd aanwezig zijn. In het kader van het 100 jarig bestaan van Rabobank Venray-Oostrum werd er op 11 juli jl. een concert gegeven op de grote markt te Venray. Ook dit concert stond in het teken van filmmuziek. Er werden weer diverse filmfragmenten vertoond en fanfare "Dorpsklank" zorgde weer voor de aangepaste muziek bij de diverse films. De reacties van het publiek en organisatie waren positief. Fanfare "Dorpsklank" heeft zich met dit uitzonderlijke concert weer positief laten zien binnen de gemeente Venray. Het defile van de wandelvierdaagse werd dit jaar ook weer gelopen door fanfare "Dorpsklank". De hoge temperatuur maakte het defile tot een uitputtingsslag voor menig muzikant. Maar met een eerste en een tweede prijs, in de wacht gesleept door de wandelaars van Castenray, is dit toch niet voor niets geweest. In Castenray aangekomen werden de wandelaars nog eens met een serenade verwelkomd. Al met al weer een nuttige zondagmiddag. Ook dit jaar zal fanfare "Dorpsklank" deelnemen aan de Bierfeesten. We willen ons in een niet alledaagse verschijning precenteren aan het caselse publiek. Er zullen verschillende muziekwerken worden gespeeld die voor iedereen bekend zullen klinken, dus zeker geen zware fanfare muziek maar muziek die prettig in het gehoor ligt. Fanfare "Dorpsklank" geeft een bierfeestconcert dat zeker de moeite waard zal zijn.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 21