TENNISCLUB OIRLO - CASTENRA Y" Jenniskens^^^ installatie Verwarming Ventilatie Sanitair Elektro Airconditioning cv-monteurs loodgieters hulpmonteur cv hulpmonteur elektro - 11 - Hutsel de Knutsel toernooi Afgelopen weekend zijn de eerste wedstrijden gespeeld. De in grote getale aanwezige beginnende junioren en senioren leden hebben hierbij hun eerste nuttige wedstrijdervaringen op gedaan. Komende zaterdag, 17.00 tot 20.00 uur, zullen nog een 6-tal poulewedstrijden gespeeld worden waarna op zaterdag 26 juni de afsluitende wedstrijden gespeeld zullen worden. Invitatietoemooi Op zondag 11 juli wordt het jaarlijks terug kerende invitatietoemooi georganiseerd. Dit toernooi is zowel voor senioren en junioren. Naast voornoemde zondag is het ook nog mogelijk dat er op zaterdag, laat in de middag/vroeg in de avond, gespeeld dient te worden. Dit is echter afhankelijk van het aantal inschrijvingen. De inschrijving voor dit toernooi sluit op 20 juni, dus aanstaande zondag. De bedoeling is dat een lid van onze tennisvereniging een persoon inviteert en daarmee dit toernooi speelt. Het maakt niet uit of die persoon enige tenniservaring heeft, er wordt namelijk in sterkte ingedeeld. Geef op het inschrijfformulier wel duidelijk aan wat de speelsterkte van je partner is. Dus deelname aan dit gezellige toernooi is ook uitermate geschikt voor de beginnende leden. Het inschrijfgeld voor dit toernooi bedraagt f20,— per seniorenkoppel en f15,— per junioren koppel. Voor dit inschrijfgeld krijgt iedere deelnemer koffie/fris met vlaai en een lekkere hap. DUS: GEEF JE OP VOOR 20 JUNI met het inschrijfformulier watje inmiddels hebt ontvangen. U itwisselingstoernooi. Op zondag 25 juli 1999 is er voor de niet vakantiegangers gelegenheid om te tenissen tegen en met leden van Tennisvereniging America. Ook aan dit toernooi kunnen zowel de senioren als junioren mee doen. TV America komt namelijk ook met junioren. De opzet van dit toernooi zal zijn dat er in dubbels danwel mixed dubbels wordt gespeeld. Heb je geen vakantie, geef je dan op voor 27 jtfni met het inschrijfformulier wat je hebt ontvangen. Wij zijn op zoek naar: functie-eisen: MTS/LTS niveau, of gelijkwaardig, eventueel aange vuld met branche gerichte opleidingen. Wij bieden een interessante zelfstandige functie, een goed sala ris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan: Jenniskens Installatie B.V. t.a.v. Dhr. G.H.J. Joosten Oude Kerkstraat 3 5861 BM, Wanssum Oude Kerkstraat 3 5861 BM Wanssum Tel. 0478-532441, fax 0478-532645 Email: Jenniskensinstallatie@Jewa.nl

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 13