Harry Friesen Feestavond le elftal Buurtvereniging "Casele vuruut" L.V.B. - 17 - Wij willen iedereen bedanken die met ons meeleefde tijdens de ziekte, het overlijden en de begrafenis van Castenray, juni 1999 Anny Friesen-v.d.Sterren Kinderen en kleinkinderen De voorbereidingen zij getroffen, de datum is geprikt, dus het feest kan beginnen en wel op vrijdag 2 iuli 19991 We verwach ten jullie met partner, op de fiets, om 19.00 uur bij Jac en Truus. Het thema van dit jaar is KINDERFEEST! Pas je kleding aan aan dit thema! Om ook het financiële plaatje rond te krijgen, worden jullie geacht op de avond zelf, de onkosten te voldoen. Kun jij of je partner of allebei niet op vrijdag 2 juli a.s. laat dit dan even weten bij John Versteegen, tel. 571553, voor donderdag 10 juni a.s. Hopelijk allemaal tot vrijdag 2 juli. Groetjes; Comité Kinderfeest! Zeskamp De bierfeesten staan weer voor de deur, dus ook de zeskamp. Helaas hebben we nog maar enkele aanmeldingen!!! Dit kan na tuurlijk nooit de bedoeling zijn!!?? Daarom, aarzel niet, pak de telefoon en bel Marjo Stiphout, tel. 571904. Geef ie op voor de altijd zo gezellige zeskamp. Laat zien wat we waard zijn zodat we ook hier weer een leuke dag van kunnen maken Hopelijk tot ziens. V De coaches! Voor het uitstapje op 14 september a.s. zijn tot nu toe 23 aanmeldingen binnen. We hebben dus nog minimaal 7 aanmel dingen nodig om dit uitstapje door te kunnen laten gaan!!! Je kunt je nog opgeven t/m 9 juni a.s. Geef je dus nog snel even op, zodat we er met z'n allen een leuk dagje Maastricht van kunnen maken! We vertrekken om 8.30 uur richting Maastricht, waar we verder de dag zullen doorbrengen met o.a. een rondleiding door de Jezuïtengrotten, een rondwandeling door de stad en een boot tocht over de Maas. De kosten bedragen f 70,- per persoon en je kunt je nog opge ven bij Tini Arts, tel. 571911 of Gerda Vroemen, tel. 571365.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 17