OUDERENBOND JEUGDWERK 19.00 tot 20.15 uur 16 J aarvercrader ing Op woensdag 10 maart a.s. wordt de jaarvergadering gehouden. We beginnen om 19.00 uur in "De Wis", Agenda - Opening en welkom met een kopje koffie - Jaarverslag - Voordracht door 8 kinderen van de basisschool over de EURO - Woningstichting "Noord-Limburg"; de heer R. Talen komt uit leggen hoe het precies in elkaar steekt met de ouderen woningen; o.a. huurkoop, wat houdt dit in. Er is gelegenheid tot het stellen van vragen. - Pauze met koffie en vlaai - Kienen met leuke prijsjes - Sluiting Wij hopen op een grote opkomst. Zoals de agenda al laat zien zal het beslist een leerzame en gezellige avond worden. Bedevaart naar St. Jozef Smakt Op 17 maart a.s. kunnen we ons aansluiten bij de ouderen afd. Oirlo en Oostrum om op bedevaart te gaan naar de Smakt. Om 14.00 uur wordt daar een H. Mis opgedragen; hierna gezellig koffie drinken in een, voor de ouderen gereserveerde, zaal. Van hieruit weer naar huis. Opgeven voor deelname kan bij Nel Cox, tel. 571589 tot maandag 15 maart a.s. (dit kan ook tij dens de jaarvergadering). Voor vervoer kunnen we zorgenM Koken in de kookkelder bij José Janssen, Meerlo Bij voldoende belangstelling zijn we van plan om komende herfst gebruik te maken van cursussen in de kookkelder. Er zijn verschillende mogelijkheden. Tijdens de jaarvergade ring zullen er folders liggen. Voor verdere inlichtingen kan men terecht bij Mie Thielen, tel. 571340. Film Zaterdag 6 maart a.s. hebben we een film voor jullie. Welke film het gaat worden, zien we zaterdag wel. Kom dus allemaal naar "De Wis". We beginnen om 20.00 uur. De film duurt tot 22.00 uur. De entree bedraagt f 3,-. Dus tot zaterdag. Groetjes: de leiding. Trainen voetballen komende vrijdag van

Castenrays dorpsblad De Schans | 1999 | | pagina 16