<5 7 - Notulen openbare dorpsraadvergadering d.d, 28 september 1998 1. Opening De voorzitter opent de vergadering en heet iedereen welkom. 2, Inleiding dhr P. Hermans - De Dorpsraad onderzoekt de mogelijkheden om te komen tot verfraaiing van het dorp door middel van een kunstwerk. Hiertoe is dhr Hermans uitgeno digd. Gesproken is over de doelstellingen, de mogelijkheden en kosten van zulk project. Er wordt een ontwerp gemaakt en aan de Dorpsraad ter beoorde ling voorgelegd. 3. Notulen vergadering 25 mei 1998 De Dorpsraad zal in de zomermaanden twee maanden niet vergaderen evenals dit jaar. S.J.W.C. heeft enkele aktiviteiten voor 12 tot 14 jarigen opgestart. Hiervoor onze waardering. De zandbak aan de Past. Verheggenstraat is vernieuwd. Er wordt volop van gebruik gemaakt. Jeu de boulesbaan wordt na de bierfeesten zeer regelmatig gebruikt. 4. Verslag vergadering dorpsradenoverleg Vergadering met het nieuwe College van B.en W.: B. en W. bezoek- B. en W. bezoeken aan de dorpen elke twee jaar. - Zowel Dorpsraad als B. en W. dragen onderwerpen aan. - Vergadering dient openbaar te zijn. Evaluatie kermis op de dorpen - Discussie over kwaliteit van de kermis op de dorpen. - Castenrayse kermis blijft voorlopig bestaan. - Alternatieven uitwerken om tot verbeteringen te komen Voortgang bestemmingsplannen - In Castenray worden dit jaar zeer waarschijnlijk nog kavels uitgegeven. 5. Verslag werkgroepen Film 2000 De film ploeg heeft na een korte vacantia haar taken weer opgepakt. De medewerking is uitstekend, zodat dit project goed op schema ligt. Bestemmingsplan Het inrichtingsplan van het gebied gelegen aan de Past. Verheggen straat en de Rietweg is gereed. Het bouwrijp maken van de uit te geven kavels gaat binnenkort van start. Kerstverlichting Binnenkort zal offerte worden uitgebracht voor een nieuwe verlichting op het dorpsplein. St. Maartensfeest De Dorpsraad werkt mee aan de viering van dit feest op 14 november. Voorbereidingen zijn in gang gezet.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 7