CASTENRAY SNAKT NAAR RUST D.LSL Stichting Jeugdwerk Castenray - 21 - Castenray is er niet in geslaagd om punten te behalen tegen G.F.C. Vooraf was dit ook niet de verwachting gezien de hoge klassering van Grubbenvorst Toch had Castenray absoluut mogelijkheden om minimaal een puntje mee naar huis te nemen. Maar het verlies van 3 punten was niet eens het meest zorgwekkende feit. Het uitvallen van opnieuw 2 spelers verontrustte de Castenrayse gelederen veel meer. Zowel Sander (scheurtje in de meniscus) als Wilbert (opgerekte kniebanden) haalden het einde van de wedstrijd niet. En daarmee komt het aantal geblesseerden op vijf. Het komt Castenray dus niet verkeerd uit dat er voor komende zondag geen wedstrijd op het programma staat. De selectie krijgt dan de tijd om op te knappen. Ondanks de twee pijnlijke blessures was er afgelopen zondag geen sprake van een harde wedstrijd. Grubbenvorst begon zelfs uiterst tam. En dat terwijl het de zondag ervoor nog met 3-1 verloor van Grashoek en het zich dus geen tweede misstap kon permitteren. Castenray was dan ook zeker niet de mindere van de mede-koploper en kreeg zelfs de beste kansen. Zowel Denny als Jos H. kwamen oog in oog te staan met de Grubbenvorster doelman maar beiden verzuimden om Castenray aan een voorsprong te helpen. Grubbenvorst was daarentegen in het eerste half uur nauwelijks gevaarlijk. Pas in het laatste kwartier van de eerste helft konden de gastheren druk zetten maar Rob hield vooralsnog zijn doel schoon. Gezien het. spelbeeid in de eerste helft kon Castenray met vertrouwen de tweede helft tegemoet zien. Helaas pakte het al snel anders uit. Want bij de eerste aanval van Grubbenvorst was het al meteen raak. Rob kon in eerste instantie nog wel redding brengen maar in de rebound was hij kansloos. Grubbenvorst ging door deze opsteker vrijer spelen en Castenray kwam nog maar zelden onder de druk van de gastheren uit. Een kwartier voor tijd verdubbelde G.F.C. de voorsprong. Weer zat Rob er aanvankelijk goed bij maar weer werd er uit de rebound gescoord. Toen het zelfs 3-0 werd was de wedstrijd beslist. Sander redde in de 80e minuut nog de eer van de blauwwitten met een hard en zuiver schot in de verre hoek. .Maar de strijd was toen al reeds gestreden. Castenray krijgt de dit weekend de gelegenheid om te herstellen van de vele blessures zodat het weer op volle oorlogssterkte aan kan treden tegen de volgende lastige tegenstander: koploper Grashoek. Zondagmorgen 8 november (om 12.00 uur na het dansen) is in de. Wis de bijeenkomst voor de Jeugdzitting. Jullie zullen de Jeugdzitting ongetwijfeld al ooit gezien hebben. Nu heb je dus de kans om zelf mee te doen!!! De Jeugdzitting vindt plaats op zondag 31 januari 1999, de laatste van deze eeuw en daar wil je toch bij zijn? Denk aan dansjes, liedjes, sketchjes of verzin zelf iets leuks watje op de bühne wilt doen dan horen wij dat graag op zondag 8 november. Zaterdag 21 november staat de jaarlijkse dropping op het programma. Opgeven kan bij May Stiphout, kosten f18,00 per persoon.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 21