CASTENRAY PAKT BELANGRIJKE PUNTEN het t)ame$koor - 6 - Na de eerste overwinning vorige week tegen Heibloem heeft Castenray de stijgende lijn voort kunnen zetten. In een mooie en ontzettend spannende wedstrijd werd Griendtsveen aan de zegekar gebonden. Het kostte de ploeg echter wel bloed, zweet en tranen, maar na 90 minuten kon Castenray wederom drie punten aan het totaal toevoegen en klom het zelfs een plaatsje op de ranglijst. Ondanks het koude weer waren vele Castenray se supporters richting de Peel getrokken om de geelblauwen (Griendtsveen speelde in het blauwwit) een ruggesteuntje te geven. Castenray begon meteen fel en zette Griendtsveen vast op eigen helft In deze wedstrijd was namelijk gekozen voor het 4-3-3 systeem in plaats van het gebruikelijke 4-4-2. De Peelbewoners konden niet of nauwelijks opbouwen van achteruit en leden veel balverlies. Na ongeveer 10 minuten spelen kreeg SVC de eerste kans. Een snelle aanval, geleid door Sander, werd door Ronnie perfect op de slof genomen en meteen was het raak: 0-1. Castenray bleef de sterkere ploeg en won vrijwel alle duels. Met goed combinatievoetbal werd naar de drie hard werkende spitsen gezocht. Griendtsveen had het in deze fase van de wedstrijd zichtbaar moeilijk en moest al snel een tweede treffer incasseren. Een voorzet vanaf de rechterkant werd door Paul op de vrijstaande Jos Heidens verlengd die met een harde schuiver de Griendtsveense doelman voor de tweede keer het nakijken gaf: 0-2. Vanaf dit moment liet SVC de teugels een beetje vieren en deed iets wat nooit had mogen gebeuren: Griendtsveen terug in de wedstrijd laten komen. Kort voor rust was de spanning dan ook weer helemaal terug toen de thuisploeg de anschlusstreffer scoorde: 1 - 2. Ook na de rust bleef Griendtsveen de aanval zoeken en de Castenrayse defensie stond flink onder druk. Met het zweet in de handen en de billen dichtgeknepen zag iedereen hoe een van richting veranderd schot de bovenkant van de lat toucheerde. Ook doelman Roel zorgde met enkele fraaie reddingen dat de Castenrayse voorsprong niet in rook opging. De Griendtsveense ploeg geloofde er steeds minder in en ging zich afreageren op de sterk fluitende scheidsrechter. Deze hield het hoofd echter bovenwater en loste elk probleem gemakkelijk op. Nadat de binnenkant van de paal ook nog eens redding bracht werd een counter van Castenray op een prachtige manier verzilverd. Een snelle combinatie tussen John, Denny, Tom en Sander werd door laatstgenoemde beheerst in de lange hoek gewerkt: 1 - 3. Dit was dan ook de nekslag voor Griendtsveen. Castenray speelde de wedstrijd verder eenvoudig uit en bezorgde de ploeg uit de Peel de zoveelste nederlaag. Zondag staat het uit de 4® klasse gedegradeerde HRC uit Afferden op het programma. Deze ploeg staat een plaatsje onder Castenray. Bij een overwinning staat SVC er weer netjes bij, we wachten af. m DIS olie mensen die ons steunden met een bloemetje u Éedanlt

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 6