Basisschool 'De Stek' - 16 - Gourmetten. Si] deze willen wij jullie allemaal bedanken voor het gezellige avondje vorige week woensdag. We hebben lekker gegeten en gezellig gekletst. Cor en Ma riet Hendrix, bedankt voor de gastvrijheid! Deelname KlA-avond in de Paterskerk te Venray. Woensdag 4 november is er een KlA-avond. De derde KIA die door Koorkring Venray wordt georganiseerd. KIA staat voor Koor Instructie Avond. Deze avond is ervoor om het contact tussen verschillende koren te bevorderen. Het thema van dit jaar is de ''Heilige Geest". Het is dan ook de bedoeling dat alle koren die meedoen een lied zingen rondom dit thema. Wij vonden het een leuk idee om de stemmen van Cajeko ook eens ten gehore te brengen. Maar om deze avond door te kunnen iaten gaan hebben we wei een aantal ouders nodig die ons naar Venray kunnen brengen en ophalen. De avond is verdeeld in twee blokken: 19.15 - 20.00 kinder- en jeugdkoren 20.00 - 22.00 volwassenen-koren. Het optreden zal dus zijn tussen 19.15 - 20.00 uur. (Hoe laat precies weten we nog niet.} Ouders die bereid zijn te rijden kunnen dit doorgeven aan Ellis Hesen 571376 Groetjes en tot donderdag, Joke, Marion en Ellis Viering Carnaval Hoewel het nog ver weg is, toch alvast een bericht over de carnavalsviering op school. Op vrijdag 12 februari 1999, de vrijdag voor carnaval, Is er de carnavalsviering op school. Echter omdat deze dit schooljaar een andere opzet kent, willen we u alvast van het een en het ander op de hoogte stellen. De kinderen hoeven die dag pas om 10.00 uur (verkleed) naar school te komen. We hebben dan een programma, in samenwerking met de carnavalsvereniging, dat zich zowel op schcol als in 'De Wis' afspeelt. Dit programma duurt tot 14.00 uur. Op dat tijdstip begint dan de voorjaarsvakantie. Voor de duidelijkheid willen we vermeiden dat de kinderen tussen de middag niet naar huis komen. Ze krijgen een lunch aangeboden. Te zijner tijd ontvangt u nog verdere informatie. jRekenavond Op de 'algemene ouderavond' van de vorige week werd de belangstelling voor een 'rekenavond' voorouders geïnventariseerd. Omdat er voldoende beiangstelsing oestond, is er op 26 januari 199S om 19.30 uur op de basisschool een rekenavond voor ouders vastgesteld. U ontvangt te zijner tijd verdere informatie. CaJ eKo

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 16