Basisschool 'De Stek' Rabobank Zevenrode mededelingen Rabobank Zevenrode 0478-530 454 7 Milieuvriendelijke bekers Op onze school werden met regelmaat plastic bekers gebruikt. Na gebruik werden deze dan weggegooid; vaak meer dan 100 tegelijk. Met het oog op het milieu, vorig jaar mede onder de aandacht gebracht door het 'clean-team' van onze school, is besloten over te gaan op bekers voor permanent gebruik. Na bemiddeling van de ouderraad van 'De Stek', heeft Rabobank Zevenrode, omdat ze dit initiatief ten zeerste konden waarderen, zich bereid verklaard de kosten hiervoor op zich te nemen. Inmiddels zijn de 132 bekers al in gebruik genomen en volgens de kinderen 'drinken ze lekker*. Rabobank bedankt! Landbouw Vakbeurs Zuid Nederland Van dinsdag 13 tot en met vrijdag 16 oktober 1998 vindt in de Brabanthallen te 's-Hertogenbosch wederom de Landbouw Vakbeurs Zuid-Nederland plaats. Als gevolg van milieumaatregelen en marktontwikkelingen zullen agrarische ondernemers hun bedrijf vergaand aanpassen. Dit zal aanzienlijke investeringen vergen. Onze adviseurs staan op de beurs klaar om hierover met u van gedachten te wisselen. Ook als u vragen hebt over internet en over de introductie van de euro bent u in onze stand op de juiste plaats. Ook het vleespaviljoen "Elke markt zijn varken", in de Baroniehal is een bezoek waard. In dit paviljoen wordt op aanschouwelijke wijze informatie verstrekt over de afzetmogelijkheden van varkensvlees. De vakbeurs is dagelijks geopend van 13.00 uur tot 22.00 uur. Kaarten kunt u telefonisch bij onze bank reserveren tot 6 oktober aanstaande. Als u (0478) 53 04 54 belt krijgt u de kaarten automatisch toegestuurd. (Twee kaarten per agrarische relatie).

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 7