EAST SIDE HEROVERT PS CUP??!! Spectaculaire acties, boerende cola-drinkers, verhitte discussies met de wedstrijdleiding, foetelende deelnemers (foetelen is niet geheel volgens de spelregels deelnemen, aldus de dunne Van Dale), een paar malse regenbuitjes, schitterend uitgedoste buurten, lijkbleke gezichten (had niets met de schrik te maken,—maar alles met de meel, zo heb ik begrepen). De zesde editie van de Caselse zeskamp .^0^ was er één om niet zo snel te vergeten. Het sensationele fierle-jeppen oftewel hoe grijp ik de stok zonder voor1-' paal te staan, viel bij deelnemers en publiek zeer in de smaak. Prettige bijkomstigheid was bovendien nog het feit, dat het het volgende jaar dringen wordt voor een plaatsje in het zeskamp-comité, aangezien een aantal met name vrouwelijke coaches hun uiterste best deden met glans en wimpel te slagen voor het diploma "nölen"(= brommen, zaniken, zeuren over een in hun ogen niet terechte beslissing) op de wedstrijdleiding. Dames, het is en blijft maar een spelletje! Dat spelletje werd overigens na het optellen van de behaalde punten wederom gewonnen door het in het oranje gestoken team van de FC. East Side, onder leiding van de hartstochtelijk meelevende coaches Marly Steeghs en Annie Lenssen Zij verdienen een enorm compliment evenals overigens de andere dames en heren coach voor hun enorme inzet en bereidwilligheid een team om zich heen te verzamelen. Zonder hen waren wij nergens! Een bedankje gaat ook nog uit naar spreekstalmeester Henk Classens, die op de voor hem typerende wijze het geheel voortreffelijk aan elkaar kwatste. Henk bedankt! Tenslotte de einduitslag: A.C. Prov; 230p Efkes trug (van weggewest); 240 punten. Street Dogs; 270 punten. F.C. K.O.; 320 punten. Palole Ragazzi; 340 punte last Side; 400 punten!!!! Namens de organisatie van de Caselse Bierfeesten en het zeskamp-comit VAN HARTE GEFELICITEERD en veel plezier met z'n allen in de sportschool van Peter Stiphout!!!!!

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 9