Al Castenray overduidelijk de sterkste Na een moeilijke start in de A-l klass heeft het Noord-Limburgse toekomst elftal,op een sterk regio naal bezet tournooi te Meterik zijn vruchten afgeworpen Vol zelfvertouwen en met een zware voorbereiding achter de rug (die in de plaatselijke cafe's en soosen de dag tevoren was afgewerkt) vertrok de selectie samen met verzorgers, coaches, en met de harde kern vanuit de wereldbefaamde heesakker- arena naar de Meterik. Na een vluchtig warming-up door de ingehuurde trainer B. Wismans, kwam het all- stars elftal iri de eerste match van hun poule Hegelsom tegen. Na een moeilijke eerste helft werd het verrassend sterke Hegelsom twee minuten voor tijd afgetroefd. Het was de juist aangetrokken B-speler Niels Arts die voor de opluchting zorde. Men zou nog meer horen van deze goalgetter gedurende het tournooi. De tweede match stond Amerika te wachten. Deze aards- rivaal had voorheen al voor der gelijke problemen gezorgd. De ploeg kwam dan ook snel op voorsprong. Door wilskracht en teamwork werd ook Amerika met de grond gelijk gemaakt. Het was weer het goudhaantje van de B dat van dermate grote klasse was. Middenvelder R. Classens zorgde deze match voor en fraai doelpunt.(4-2) De finale was bereikt. Meterik en Wans urn moesten onderling uitmaken wie er van de andere poule tegen de rood-wit-blauwe- duivels uit mocht komen. Onder het moto"never change a winning team" stuurde D. Wismans zijn mannen het veld op.Baar stond verrassend het populaire thuis spelende Meterik te wachten. In deze finale was geen vuiltje aan de lucht bij de uitspelende ploeg. Onder luid enthousiasme van oa. assistent-manager L. Buddiger en technish direkteur S. Dinghs werd de score snel geopend. De harde kern hield zich sportief. Desalniettemin had hooligan S. Weys de finale moeten missen door diverse calamiteiten.Hier is het laatste nog niet over gezegd.Het elfta verlangt echter naar meer pu bliek aldus spelers en trouwe supporter H. Strybos. Enfin, A. Thijsen verkeerde in top vorm en het werd dan ook 4-0. We kregen waar we recht op hadden DE CUP" - 10 - Sinds jaren eindelijk titel voor A~jeugd

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 10