Basisschool 'De Stek' We wensen Marjolein ontzettend veel succes. Collecte Nederlandse Hartstichting B. R.uhl, coördinator regio Venray-Castenray Aangenaam! - 5 - Provinciale voorleeswedstrijd Op 23 april a.s. neemt Marjolein Kuijpers, als winnares van de regionale voorleeswedstrijd, deel aan de provinciale voorleeswedstrijd. Op genoemde dag zal een hele bus supporters (waaronder de leerlingen van de groepen 7 en 8) haar begeleiden naar Roermond waar de wedstrijd zal plaatsvinden in het theaterhotel 'de Oranjerie'. Komende week is het weer Nationale Hartweek. in dat kader vindt de collecte plaats ten behoeve van onderzoek naar oorzaken van Hart- en vaatziekten, nog steeds een van onze grootste vijanden waar het gaat om de gezondheid. U treft in deze Schans het betreffende collectezakje aan. Hopelijk wilt u uw bijdrage leveren door een gift aan de Nederlandse Hartstichting. De kinderen van de Basisschool, die bij u de Schans bezorgen, zullen één van de komende dagen de zakjes komen ophalen. Bij voorbaat dank voor de medewerking. Végio Verzekeringsgroep Venray-Oirlo-Horst is de naam. Wij zijn onderdeel van een keten moderne, onafhanke lijke assuraiuio-intcrmediair bedrijven met 10 vestigin gen door heel Limburg. Voor alles op het gebied van sparen, beleggen, hypotheken, financieringen, pensioenen en uiter aard verzekeringen kunt u bij ons terecht. Ons kantoorpand is gelegen aan de Depute Peters straat 30 te Oirlo. Wilt ti kennismaken? Loop dan eens geheel vrijblijvend L>ij ons binnen voer een persoonlijk advies. Natuurlijk kunt u ook tele fonisch een afspraak maken. Végio Verzekeringsgroep Venray-Oirlo-Horst Depute Peterssiraat 30 5808 BC Oirlo Telefoon 0478 578101 Telefax 0478 578105 WW tmm a i—

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 5