Basisschool 'Be Stekf - 16 - Aanmelden nieuwe leerlingen 00 de basisschool Als reeds eerder aangekondigd, is er op maandag 23 maart a.s. in de gehele gemeente Venray de aanmelding van nieuwe leerlingen op de basisschool. Op onze school kunnen alle ouders met kinderen die tussen 1 augustus 1998 en 1 augustus 1999 vier jaar worden deze aanmelden tussen 16.00 - 17.30 uur. Voor het juist verwerken van de gegevens, is het wenselijk dat u het trouwboekje meebrengt. De inschrijving vindt plaats bij de directeur van de school, dhr. B. Ruhl. Daarnaast is er de mogelijkheid om op uw gemak de school en de klas te bekijken die uw zoon of dochter straks zal gaan bezoeken. Natuurlijk kunt u ook met vragen bij de leerkrachten en/of de directeur terecht. We zouden aan de ouders die nog geen kinderen op onze school hebben, willen vragen niet direct om 16.00 uur te komen. Dit is voor ouders die wei al kinderen op onze school hebben makkelijker, omdat de kinderen die a! op onze school zitten dan even kunnen wachten. Indien u op het aangegeven tijdstip verhinderd bent, kunt u contact opnemen met de school voor het maken van een nieuwe afspraak. Aangenaam! Vêgio Verzekeringsgroep Venray-Oirlo-Horst Depute Petersstraat 30 5808 BC Oirio Telefoon 0478 578101 Telefax 0478 57 8105 Végio Verzekeringsgroep Venray-Oirlo-Horst is tie naam. Wij zijn onderdeel van een keten moderne, onafhanke lijke assurantie-intermediair bedrijven met 10 vestigin gen door heel Limburg. Voor alles op het gebied van sparen, beieggen, hypotheken, financieringen, pensioenen en uiter aard verzekeringen kunt u bij ons terecht Ons kantoorpand is gelegen aan de Depute Peterssuaat 30 te Oirlo. Wilt u kennismaken? Loop dan eens geheel vrijblijvend bij ons binnen voor een persoonlijk advies. Natuurlijk kutu u ook tele fonisch een afspraak maken. VÉ.GIO, UW ZEKERHEID IN DE REGIO

Castenrays dorpsblad De Schans | 1998 | | pagina 16