Fanfare Dorpsklank KERSTBOMEN - 7 - Repetitie Donderdag 4 december 20.00 uur in De Wis De repetitie van donderdag 11 december kan geen doorgang vinden. We zoeken nog naar een alternatieve datum, mogelijk vrijdag 12 december. Nadere informatie volgt! Agenda Vrijdag 19 december serenade Zilveren Bruidspaar Classens. Zondag 21 december Kerstconcert. Muziekschool: cursus 1998 De cursus aan de Muziekschool loopt eind dit jaar af. De opgaven voor het nieuwe cursusjaar dienen vóór 6 december te gebeuren. Binnenkort zullen alle cursisten en/of ouders benaderd worden met de vraag of in 1998 wederom de opleiding via de Muziekschool Venray wordt voortgezet. We bevelen dat uiteraard van harte aan! De kosten bedragen (mits jonger dan 18 jaar en wonend in de Gemeente Venray) voor het cursusjaar 1998 f299,75. De fanfare neemt daarvoor t/m het B-diploma 50% van voor haar rekening. Doen dus die opleiding!!! Voor meer informatie en/of wagen kan men bij ondergetekende terecht. Ook volwassenen zijn natuurlijk in de gelegenheid zich op te geven voor een hafa-cursus. Bent u geïnteresseerd, neem dan contact op met P. van Wegberg, tel. 571762. Aanmeldingsstrookje: (voor nieuwe cursisten die niet op een andere manier via onze fanfare benaderd zijn) Naam: Geboortedatum en tel.nr.: Geeft zich op voor de Hafa-cursus 1998 aan de Muziekschool Venray. Instrument: Inleveren vóór 6 december bij P. van Wegberg, Horsterweg 62. Te Koop (MET OF ZONDER KLUIT; ALLE MATEN) De Nieuwe Lind Venrayseweg 109 Horst.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 7