Na ellenlange dip voetbalt Castenray 2 eindelijk eens goed De Echte Bakker pakt lekker uit! Door KEES JANSMA. 5e klasse P - Tegen buur Oirlo werd een onnodige nederlaag geleden. Oirlo creëerde niet één kans en scoorde toch twee keer. De eerste goal van Oirlo was een wegge ver van de aller hoogste orde. Een Oirlonaar gaf de bal voor in het straf schopgebied. Met geen tegen stander in de buurt maakte Freek, die de gevaarlijkste man van Oirlo compleet uit de wedstrijd speelde, met zijn arm een ongelukkige bewe ging naar de bal en raakte de ze aan. Penalty en achterstand. Een tiental minuten later be oordeelde Rob een corner niet goed en ging onder de bal door. Een aanvaller mocht bij de tweede paal vrij de voor sprong verdubbelen. In aan vallend opzicht heeft Oirlo verder niets gedaan of klaar- gek regen. Geluk Castenray begon goed. Oirlo kwam niet in het spel voor en de ene na de andere aanval beukte op het vijandelijke doel. In het eerste kwartier was Marco twee keer dichtbij de openingstreffer en ook Marcel miste in riante positie. De keeper van DIS stond op de verkeerde plaats en hield zijn doel schoon of de bal werd naast geschoten. Casten ray controleerde de hele wed strijd op de twee doelpuntjes van de tegenstander na. Ook in de tweede helft werden aan de lopende band kansen ge creëerd maar net dat beetje geluk dat Castenray nodig had om tot scoren te komen ont brak. Punten De laatste weken is Twee naar de laatste plaats van de rang lijst gezakt. De achterstand op een plaats hoger is al vier punten. Punten zijn dus hard nodig. Als er elke week zo hard gewerkt en gevochten wordt als afgelopen zondag, kan het niet lang meer duren voordat het tij keert. Dan zal Ut Twed de nodige punten aan het totaal toe gaan voegen. Volgende week komt Venray op bezoek. Deze ploeg startte zeer sterk maar is de laatste weken teruggevallen. Mis schien dat Castenray hier van kan profiteren. Uw Echte Bakker heeft weer heerlijk verse roomboter- amandel-speculaas, -letters en -staven in zijn assorti ment De Echte Bakker Kerkstraat 14, Horst Tel.077-398 10 85 - 15 - OIRLO 2 - CASTENRAY 2 2-0(2-0} Doelpunten: 31. Oirlo 1-0; 42. 0:r!o 2-0. Aantal toeschouwers: 37. Opstelling: Rob Weys; John Reynders, Freek Wismans, Joep Wülemsen en Martijn Direks; Pepijn Houwen (46. Luc Strijbos), Marce! Dinghs Tz„ Björn Vroemen en René Arts, Marco Classens en Marcel Dinghs Gz ÉCHT BAKKfft ÉCHT BAKKfft Geluk ontbreekt

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 15