DERBY EINDIGT IN DEBACLE -:C- Theo drts 'V.O.J. Bi] aankoop van: 3 dames- of herenslips Cisopa D.I.S. Laat bij uw verdriet onze zorg een troost zijn. Wij zijn dag en nacht bereikbaar - 14 - Het zit Castenray simpelweg niet mee In een echte derby met veel strijd, spanning, doelpunten en ook de nodige overtredingen was Castenray absoluut niet de mindere van Oirlo. Castenray kwam zelfs op voorsprong en had ook na de Oirlose gelijkmaker volop kans om de wedstrijd naar zich toe te trekken. Maar in de tweede helft moest Castenray lijdzaam toezien hoe Oirlo de leiding nam en deze voorsprong niet meer uit handen gaf. En zo moest Castenray de zoveelste nipte nederlaag verwerken en komt het akelig dicht in de buurt van de degradatiezone. Castenray moest aan de derby beginnen zonder aanvoerder Denny die in de slotfase van het duel tegen Heibloem een vervelende blessure opliep aan zijn enkel. Maar aangezien de basis breed genoeg is werd deze plaats gemakkelijk opgevuld. Toch begon Castenray lang niet fel genoeg en ook ontbrak de concentratie in de beginfase. Oirlo was veel gretiger en scheen duidelijk wraakgevoelens te koesteren. Dit leidde in de 10e minuut tot de openingstreffer. Na een scrimmage voor het Castenrayse doel belandde de bal uiteindelijk voor de voeten van een 'groene mök' die van dichtbij in kon schieten 1-0. En zoals wel vaker gaat Castenray pas voetballen als het op achterstand staat. Zo ook nu en al na 4 minuten stonden beide ploegen weer op gelijke hoogte. Ivan kreeg in het Oirlose strafschopgebied een duw en ging dankbaar liggen. De penalty die hierop volgde werd door Ron beheerst binnengeschoten. Gesterkt door deze snelle gelijkmaker gingen de blauwwitten op zoek naar meer en dat kwam er ook. 'Ter hoogte van dc middenlijn keek Ivan beter naar de bal dan zijn Oirlose tegenstanders en stormde rectstreeks af op het Oirlose doel. Met een fraai schot in de lange hoek zette hij Castenray op het goede spoor. Lang mochten de blauwwitten echter niet van de voorsprong genieten. De scheidsrechter was duidelijk uit op een goedmakertje voor de makkelijk toegekende strafschop aan Castenray eerder in de wedstrijd. Ditmaal was het cadeautje voor Oirlo. Een uiterst dubieuze toegekende strafschop leidde tot de gelijkmaker. Castenray was echter allerminst aangeslagen en ging opnieuw op zoek naar de aanval. Toen gebeurde er in de 45e minuut iets waarvan achteraf gezegd kan worden dat het de w edstrijd heeft bepaald. Na een schitterende inleidende actie gaf Sander de bal hard voor waar Ivan er als de kippen bij was om Oirlo opnieuw op achterstand te zetten. Doelpunt; zo zegt ook de Oirlose grensrechter. De Oirlose doelman doet echter nog een poging het onheil af te wenden door om buitenspel te schreeuwen. De grensechter hoort dit en besluit dan toch maar zijn vlag omhoog te steken. 'Wie niet waagt die niet wint' moet hij gedacht hebben. De scheidsrechter die absoluut geen zelfverzekerde indruk maakte trapte er met beide benen in: doelpunt afgekeurd. Dit was een tegenslag die Castenray niet meer te boven zou komen. Zeker niet toen tot overmaat van ramp Oirlo al na 3 minuten in de tweede helft de voorsprong nam. Vanzelfsprekend groeide bij Oirlo het zelfvertrouwen en voelde het zijn kansen. Castenray zette alle zeilen bij om het noodlot af te wenden maar was zelden nog echt gevaarlijk. En zo leidde Castenray zijn 8e nederlaag op rij en kreeg het weer niet waar het nu eindelijk eens recht op heeft broodnodige punten. Komende zondag heeft Castenray wederom een goede kans om zichzelf weg te w erken uit de degradatiezone. De blauwwitten ontvangen dan America waar de vorige keer nog met 1-1 gelijk werd gespeeld. Mogen wij ook een keer.... Ugrafenis- en Crematie-onderneming Wist u dat Sloggi meer dan 30 verschillende modellen slips heeft? Wist u dat Cleopatra mode in lingerie deze allemaal op voorraad heeft? 'UW SLOGGI-SPECIALIST' Kerkstraat 20a - Horst tel. 077 398 72 50 Actie van 1.12.97 t/m 31.12.97 Venrayseweg 104, 5961 AJ Hors Telefoon 077-3987099 Patersstraat 25, 5801 AT Venray Telefoon 0478-550150 Wij kunnen u, geheel vrijblijvend, adviseren in alle soorten grafmonumenten mode in lingerie AKTIE 1 GRATIS

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 14