't Casels kwartet Boerebrulluft 1998 - 17 - Voor alle mensen van het Casels Kwartet Op 10 december a.s. willen we graag bij Jan Classens in de kantine een bijeenkomst houden voor de mensen die graag aan de boerenbruiloft 1998 mee willen doen. Dus iedereen die zin heeft om mee te doen is vanaf 20.30 uur van harte welkom. Kun je deze avond niet, maar je wil toch graag meedoen, laat het dan even weten bij Brigitte Strijbos of Gerrit Cremers. Hopelijk tot dan. Zoals inmiddels wel iedereen weet is vorige week zondag onder redelijke belangstelling het boerebruidspaar 1998 bekend gemaakt. Natuurlijk werd als eerste de ceremoniemeester bekend gemaakt: Grad van Cremers Gradje zienen Har en van Truu van Wismans Keub. Hij kwam echter met een schokkende mededeling, er was nog helemaal niemand die zich spontaan gemeld had als boerebruidspaar, vandaar dat Grad in de "Schanseschop" dan ook een oproep deed. En wat denk je,ineens stond de halve buurt op de bühne. Toen moest er natuurlijk geselecteerd worden. Grad borduurde daarom nog wat door op het thema van de optocht van het afgelopen jaar, enwel: OS BUURT HET UT ALLEMOAL ledereen op de bühne moest daarom maar eens even laten zien waar ze goed in waren, motorrijden, zingen, paardenkunde, korfballen en blazen op een instrument natuurlijk). Grad hield ondertussen de score bij, en uiteindelijk bleven er dan ook 4 mensen over en die moesten nog even duidelijk zien te maken waarom 2e nou eigenlijk boerenbruidspaar wilden worden. Grad dacht even diep na en besliste dat lea en Piet Hoeymakers het nieuwe boerenbruidspaar zouden worden, de motivatie was dan ook overduidelijk, Lea zei namelijk: we wonen dan nog wel niet zo lang in Castenray, en we kennen natuurlijk al we! een hele hoop mensen, maar ons lijkt dit een mooie gelegenheid om alle Caseise minse goed te leren kennen. Natuurlijk horen bij deze mensen nog een paar mooie namen: Lea van Mart van Driekske en Ria Schraven Piet van Engele Petran ziene Lowie en Deene Neike Nadat Grad het beste paard (ezel) van stal, Marie van Schattories Sjang ziene Grad en Nel van Moorren Driekske Ria Dinghs), tot ambtenaar had gebombardeerd kon het nieuwe boerebruidspaar dan ook in ondertrouw gaan. De akte hiervan hangt natuurlijk weer op de gebruikelijke plaats in de "Schanse schop". Daarna was het j-ijd voor ontspanning, en het werd dan ook nog erg gezellig tot in de "redelijk late uurtjes". Al met al was het een middag die zeer de moeite waard was, dus Caseise minse, hopelijk tot ziens op 1 of meerdere dagen van de komende carnaval. Het Casels Kwartet S

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 17