CASTENRAY ONDERUIT IN SPANNEND DUEL - 14 v n+cil X^y^Fxsty cV\ sPF-CiAL/re/r yi-uirity Horsterweg 53. 5-311 AB Castemay Telefoon-Fax 0478-571424 Voor de wedstrijd tegen Lottum werd aan het elftal bekend gemaakt dat trainer Loek Nooijen het ko mend seizoen blijft vertoeven binnen de Castenrayse grenzen. Na deze prettige mededeling werd het tijd de mouwen op te stropen en het veld te betreden. Gezien de stand in de competitie en het mooie weertje zou het wel eens een mooie wedstrijd kunnen worden. Dat werd het ook: veel inzet, spanning en doelpunten. Het was middenmotor Lottum dat gedurende de eerste helft het spel naar zich toe trok. Castenray werd ver teruggedrongen op haar eigen helft en kon maar zelden tot een goed opgezette aanval ko men. De gasten openden dan ook de score, middels een perfect genomen vrije trap die onbereikbaar voor Roger in de bovenhoek draaide: 0 -1Ook na deze treffer bleef Lottum de betere ploeg. Zo nu en dan kon S.V.C. counteren maar de voorzetten kwamen vaak net niet aan. De beste kans was voor Sander die dicht bij de goal de bal net niet genoeg vaart kon geven voor de gelijkmaker. Kort voor rust kwam Castenray zelfs op een 0-2 achterstand, weer uit een dood spelmoment Een hoekschop werd bij de eerste paal door een Lottum-aanvaller binnen gekopt. Tijdens de rust werd de Castenray tactiek een beetje veranderd door met drie spitsen te gaan voet ballen. Maar binnen 5 minuten na de hervatting had S.V.C. de derde treffer om de oren hangen. Een aangeschoten handsbal van Denny werd door de scheidsrechter te zwaar bestraft. De gegeven straf schop werd hard ingeschoten door de Lottum-goalie: 0-3. Degenen die dachten dat het Castenrayse verzet nu gebroken was kwam bedrogen uit. Na deze 0-3 achterstand begon S V C. zich langzaam te herstellen. Het spelbeeld sloeg compleet om en de ene aanval na de andere werd opgezet. San der, die een puike partij speelde zag zijn solo stranden op twee Lottumse verdedigers. Omdat dit binnen de beruchte lijnen gebeurde mocht deze keer Ronnie aaleggen voor de toegekende straf schop: 1-3. Na enkele minuten werd Ivan weggestuurd door een fraaie pass van Steffan. Eerstge noemde rondde met een mooi diagonaal schot bekwaam af. Zo werd het toch nog spannend op sportpark "de Heesakker" Castenray rook haar kansen en bleef druk zetten op de Lottumse defensie S.V.C. kreeg nog enkele kreeg nog enkele goede kansen op de gelijkmaker. Tien minuten voor tijd viel dan toch de beslissing. Een snelle Lottumse counter werd via de spits teruggekaatst. De inkomende middenvelder had de hoek voor het uitzoeken en liet Roger wederom kansioos: 2 - 4. De resterende tijd was voor Castenray te kort om nog wat terug te doen zodat de 6e nederlaag een feit was. Castenray hoeft zich echter niets te verwijten want er werd door iedereen keihard gewerkt. Ook de invallers Xavier, Harold en Tom maakte goede invalsbeurten. Zon dag mag S.V.C. het gaan proberen tegen mede promovendus Heibloem, dat een goed seizoen speelt. Met de inzet en het voetbal van de afgelopen week moeten er toch punten te halen zijn. CHINEE'S - INDISCH SPEGIALITEITENRESTAURANT Keuken open Dmstlag t/flonderdarj 11 30 uur l m 22 00 uur Vrijdag Zate'dug zondag 11 30 uur t'iii 23 00 uur Maandag gesloten mits feestdag Restaurant

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 14