CASTENRAY WORDT WEER NIET BELOOND Noord Deputé Petersstraat 30, 5808 BC OMo, tel. 0478-578101 - 6 - Het is al weer meer' dan 7 jaar geleden dat Castenray Blitterswijck in competitieverband als tegen stander had. Dat. waren altijd leuke ontmoetingen. Kijkende naar de stand in 5D, waarin beide ploe gen op dezelfde hoogte stonden, zou ook dit duel alle ingrediënten in zich kunnen hebben. Zo stonden er afgelopen zondag twee jonge ploegen tegenover elkaar die vochten voor een plaats in de middenmoot. Castenray opende sterk en zette mei goed voetbal B.V.V. vast op eigen helft. De eerste kans was voor Marcel die vanuit een moeilijke hoek de bai op de vuisten van de jonge B.V.V. doelman pegelde. Even later zag Ivan zijn inzet op de paal belanden. Zo had het dus al 0 - 2 kunnen staan, maar als je de kansen laat liggen wordt het natuurlijk moeilijk. Op het moment dat het in grote getale opgekomen publiek op een S.V.C. doelpunt stond te wachten sloeg B.V.V. toe. Een snelle counter werd via de binnenkant van de paal langs de kansloze Rob gefrommeld: 1 - 0. Castenray stond weer achter en B V V. kwam door deze treffer zelfs beter in de wedstrijd. De S.V.C spelers wisten elkaar steeds moeilijker te vinden en de ruimte tussen verdediging en aanval was vaak veel te groot Even voor de rust werd het leed voor S.V.C nog erger. Een handsbal van Ronnie werd bestraft met een vrije trap net buiten het strafschopgebied. Buiten het bereik van Rob belandde de bal in de rechter benedenhoek van de goal: 2 - 0. Met deze flinke domper mocht Castenray gaan rusten. Na de thee ging Castenray op zoek naar een vroege anschlusstreffer Met de inbreng van Steffan, Willie en de goed spelende Tom Strijbos werd S.V.C. iets sterker. Maar de aansluiting bleef, ondanks goede kansen voor Steffan en Tom. uit. B V.V. bouwde de score zelfs nog verder uit na een perfect uitgevoerde aanval: 3 - 0. Kort voor tijd kreeg Castenray toch nog waar het recht op had. Steffan mocht alleen op de B.V.V. doelman afgaan en rondde bekwaam af. De dik verdiende tegentreffer stond op het scorebord: 3 -1 Zodoende mocht S.V.C. wederom met een geflatteerde nederlaag huiswaarts keren. Zondag komt FC Steyi op bezoek, een tegenstander die net boven Castenray op de ranglijst staat. Het wordt tijd dat de enorme inzet van de afgelopen weken eens omgezet wordt in een overwinning Beleggen houdt natuurlijk altijd een zeker risico in. maar u kunt uw risico wei spreiden! Indien u in een kwalrteitsfonds belegt dat verschillende kwaliteitsasndelen beheert dan verkleint u uw risico, levens kunt u ervoor kiezen om alleen maar in 'Hollandse aandelen' te beleggen. Er is voor ©ik wat wils, maar laat u goed voorlichten! Neem vrijblijvend contact op met de adviseurs van LUB Verzekeringen Noord.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 6