CASTENRAY KRIJGT TE WEINIG - 12 - DIS APK-Keuring,Klaar terwijl U wacht Onderhoud en reparatie van alle merken Schade-expertises en reparaties Bij ruitbreuk slechts F1150,-- eigen risico Banden, uitlaten en accu-1s tegen concurrerende prijzen Verkoop van NIEUWE en GEBRUIKTE auto-1s Erkend inbouwstation van alarmsystemen TE KOOP: Audi 80,1800, kleur: wit Toyota Starlet,13 0 0 GTSautomaatKm:8 000 vw-Corrado,kleursignaal rood Volvo 44 0 GLE,met stuurbekrachtiging Ford-Escort 1600,3-deurs Renault Chamade,1900 Diesel Denk tijdig aan de winterbeurt. Garagebedrijf "De kreitenberg"Kreuzelweg 4,5961 NM HORST Tel: 077-3986528 1988 1996 1989 1989 1989 1990 Castenray speelde afgelopen zondag een soort subtopper tegen Siebengewald. Deze Stormvogels wisten in de voorgaande speelrondes ook aardig wat punten te verzamelen zodat op papier de twee ploegen aan elkaar gewaagd waren. De wedstrijd nabij de Duitse grens kende uiteindelijk een posi tieve en een negatieve kant. Het positieve lag in het feit dat Castenray liet zien dat het ook een mid denmotor ais Siebengewald haar wii op kan leggen. Het negatieve was echter dat Castenray met lege handen huiswaarts moest keren. Het begin van de wedstrijd was weinig voortvarend. Al binnen 10 minuten keken de blauwwitten tegen een achterstand aan. Een snoeiharde vrije trap van een Stormvogel was onhoudbaar voor Rob. Toch liet Castenray zich door deze vroege tegenslag niet van de wijs brengen. Het knokte zichzelf terug in de wedstrijd. Dat daarbij het voetbal af en toe minder goed verzorgd werd moest maar voor lief wor den genomen. Castenray was duidelijk op jacht naar de tegentreffer en drukte bij vlagen de Stormvo gels met de rug tegen de muur. Maar ondanks het veldoverwicht wist Castenray niet echt kansen te creëren. Het duurde dan ook tot de 44e minuut voordat Castenray op gelijke hoogte kon komen. Een corner van Wilbert werd door broer Ronnie goed ingekopt: 1 -1 Na de rust rook Castenray haar kansen. De blauwwitten zetten de Stormvogels volledig vast en dic teerden de wedstrijd. Een doelpunt leek dan ook slechts een kwestie van tijd. Alleen had niemand gedacht dat dit doelpunt aan de andere kant zou vallen. Uit 1 van de spaarzame counters die de Stormvogels opzetten werd geheel tegen de verhouding in gescoord. Deze mokerslag 10 minuten voor het einde kwam Castenray niet meer te boven. Het leed werd zelfs nog erger toen Siebengewald uitliep naar 3 -1. En dan zijn na afloop de druiven zuur Volgende week staat het inhaalprogramma op de agenda. Castenray heeft dan de tijd om de door blessures gehavende selectie weer op volle oorlogssterkte te krijgen zodat het over twee weken weer punten kan gaan pakken.

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 12