H997 Dorpsblad voor Casteraray KERKBERICHTEN Redactie-adres: Castelostraat 11 571569 Nr. 37 Inleveren kopij vóór dinsdag 19.00 uur 11 september 1997 Thei Buddiger. Sef Duijkers. Jan Thielen. Gertruda Vullings-Dinghs. To Geerets-Classens (namens de Past.Verh.Straat) Lei Heidens. VVim Geerets. Overleden ouders Wiilemsscn-Martcns. Overleden ouders Janssen-Emonts en kinderen. Overleden ouders Maes-Baeten en zoon Martien. Woensdag 17 sept. 18.00 uur: To Geerets-Classens (namens de kaartclub) Kapelaan Bouman is bereikbaar onder tel. 511664. "Zorggroep" Mevr. Kunen tel. 571454. Misdienaars: Sjekky-Pim H.-Pleuni-Karlien. Mededeling: Mevr. Lien Heidens stopt vanwege verhuizing met de bloemver- siering in onze kerk. Wij danken haar, en wij denken dit mede namens IJ allen te mogen doen, voor de vakkundige wijze waarop zij jaren lang ons kerkgebouw met bloemen heeft opgesierd. Mede hierdoor was er vooral bij bijzondere gebeurtenissen, een warme sfeer in onze kerk. Wij bedanken Mevr. Heidens dan ook heel hartelijk voor deze werkzaamheden gedaan voor kerk en gemeenschap. Tevens zal zij afscheid nemen als lid van de "Zorggroep". Voor ons als kerkbestuur ontstaat hierdoor het probleem dat deze functie opgevuld zal moeten worden. Wij zouden dan ook willen vragen of er iemand binnen onze parochie is die deze werkzaamheden zou willen overnemen. Literaard tegen een redelijke onkostenvergoeding. Mocht l hiervoor belangstelling hebben laat het dan even weten aan een van de leden van het kerkbestuur. Zaterdag 13 sept. 19.00 uur: 7 - Dq mmrn wV

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 1