- 10 - Nieuws van de parochie Wist u: - dat de gezinsmisgroep met grote tevredenheid terugkijkt op de gezinsmissen van het afgelopen jaar? - dat de leden langzaam de vakantie in de kop beginnen te krijgen? - dat de gezinsmis van zaterdag 12 juli dus in het teken van de vakantie zal staan? dat wij het jeugdwerk uitermate dankbaar zijn, dat zij hun zwemmen daarom een week hebben vervroegd? - dat de leden altijd zeer blij zijn met opbouwende kritiek? - dat zij u allen uitnodigen om suggesties en opmerkingen direct aan hen te richten? - dat enige uitbreiding van de werkgroep wel prettig zou zijn? - dat u uitgenodigd bent om deel te nemen aan de werkgroep, maar dat suggesties van namen ook welkom zijn? - een gezinsmis voor alle leeftijden goedgekeurd is? - alle leeftijden dus ook mee mogen werken? - het fantastisch zou zijn, wanneer een jongere zich op zou geven? - dat je er bij het beoordelen van een CV bij een sollicitatie als jongere op de een of andere manier uit moet springen? - dat het heel goed staat als je vrijwillige een verantwoordelijke positie binnen een werk groep hebt bekleed? - omdat men dit vindt getuigen van een positieve instelling? - dit jou (of jouw ouders) nu misschien op een idee brengt? - dat je rustig eerst wat meer informatie kunt vragen voordat je er aan vast zit? - dat anderen nu niet hoeven te denken dat ze het af kunnen schuiven naar jongeren, maar uitgenodigd blijven? - de jeugd van groep 7-8 met veel plezier gezongen heeft bij het Pinksterfeest? - zij nu een koortje van 12 kinderen hebben gevormd voor het opluisteren van de volgen de gezinsmis? - dat zij daarvoor iedere dinsdag om 19.00 uur oefenen in de kerk? - dat ik ze probeer op gang te helpen? - dat ik niet zo'n duizendpoot ben, dat ik tegelijk op het priesterkoor en op de zangzolder kan staan? - dat we dus naartsig op zoek zijn naar iemand die de zang 12 juli wil leiden, in de stille hoop dat er voor de toekomst iets moois uit groeit? - dat er maandag 23 juni weer een kerkbestuursvergadering is? - dat ook bij het kerkbestuur opmerkingen en suggesties van harte welkom zijn? Als u dit niet wist: nu weet u het wel! Hartelijke groeten, Kapelaan Bouman

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 10