l'a.j.k. Mftrtelij Het wordt weer lente, we maken ons stilletjes aan klaar voor de veldcompetitie. Dat wil ook zeggen dat er aan de nieuwe "Kwakkebal" gewerkt wordt. Dit keer verwachten we een bijdrage van de senioren Meiden, herinneren jullie nog de voorspelling aan het begin van de zaalcompetitie? Alle leden mogen overigens een verhaaltje, mop, raadsel of tekening insturen. Graag de kopy voor ons clubblad in leveren voor 21 maart bij Diny Classens, Castelostraat 12. Luitjes, tot ae volgende keer en bedankt! Langs deze weg willen wij alle mensen bedanken, die ons zilveren huwelijksfeest voor ons tot een onvergetelijke dag hebben gemaakt. Het was geweldig mooi! Mart en Tiny Classens-Tielen 16 - Hallo korfbalsters. VAKOPLEIDING TUINBOUW VOOR VROUWEN Nieuwe mogelijkheid meewerkende partners Het Agrarisch Opleidings Centrum Limburg (A.O.C.), locatie Horst start in het najaar 1997 een nieuwe opleiding voor tuindersvrouwen. De opleiding is bedoeld voor vrouwen die werkzaam zijn op een tuinbouwbedrijf en die om welke reden dan ook nooit begonnen zijn aan een vakopleiding. Zij krijgen hiermee de kans om snel en efficiënt hun vakkennis op peil te brengen. Er worden dan ook geen toelatingseisen gesteld. Informatieavond: Op woensdag 19 maart a.s. wordt op het AOC Limburg, locatie Horst een informatieavond gehouden. Deze avond begint om 20.00 uur aan de Spoorweg 8 te Horst. Tel. 077-3981620 U bent, event, samen met uw partner, van harte uitgenodigd. De apieiding is een samenwerking tussen het AOC Limburg en de Vakgroep Agrarische Vrouwen van de LL TB, de Tuinbouwstudieciubsf de L.V.B. en de

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 16