Feest bij de Echte Bakkers DAMESKOOR De 350 Echte Bakkers, herkenbaar aan het gele gilde-embleem vieren hun 30-jang jubileum tijdens de feestweek, welke start op vrijdag 28 februari. Tot en met zaterdag 8 maart bakt ook Echte Bakker DERIX uit Horst een nieuw ontwikkeld feestbrood en een feesttaart voor respectievelijk 30 dubbeltjes en 30 kwartjes. Het feestbrood is een boterbrioche gevuld met rozijnen en stukjes appel. Heerlijk voor bij het ontbijt, de lunch, bij de koffietafel of zomaar tussendoor. In de feesttaart gebruikt de Echte Bakker een bijzonder frisse abnkozenmoes met bavaroise. Het taartje wordt afgewerkt met abrikozen, slagroom en amandeltjes. Een echte tropische traktatie. Vanzelfsprekend bakt de Echte Bakker dagelijks beide produkten vers in zijn eigen bakkerij. Dertig jaar geleden richtte een groep van 20 ambachtelijke bakkers het Echte Bakkersgilde op. Doe! van dit gilde was (en is) het beschermen van het vakóSn- schap en de kwaliteit van de aangesloten 'Echte Bakkers'. Ondanks de voortschrij dende ontwikkeling van schaalvergroting en automatisenng kiezen vele consumen ten bewust voor de ambachtelijk gebakken producten die de Echte Bakkers nog dagelijks vers in hun eigen bakkerij bakken. Het zijn met name deze bakkers, die de traditionele broodrecepten in ere houden. Daarbij gebruiken zij alleen de allerbeste grondstoffen voor het bereiden van brood en banket, omdat die de natuurlijke smaak ten goede komt. En steeds komen er nieuwe verantwoorde produkten bij, zoals nu weer blijkt uit het nieuwe brioche-brood en de tropical taart. Voor meer informatie: De Echte Bakker Donderdag 27 februari Vrijdag 28 februari Donderdag 6 maart Zaterdag 8 maart Donderdag 13 maait 19.45 uur repetitie 14.00 uur Jubileummis zingen voor het Zilveren bruidspaar Kuypers-Verhaegen 19.45 uur repetitie 19.00 uur H. Mis zingen 19.45 uur repetitie - 2 - Kerkstraat 14, Horst Tel.077-398 10 85

Castenrays dorpsblad De Schans | 1997 | | pagina 2